lekarz Włodzimierz Sygulski

Neurolog

1,6
1,3

Nie polecam tego "specjalistę". Poszedłem z bólami kręgosłupa, ręką zbadał mi serce, przez oczy zbadał mi jak twierdził mózg i ostatecznie stwierdził że neurologicznie jestem zdrowy, tylko zaburzenia mam przez zwyrodnienia kręgosłupa. Na koniec zapisał mi wapno i leki, które jak sprawdziłem są stosowane na padaczkę i osób z zaburzeniami lękowymi. Radzę omijać jak najdalej tego lekarza w Wieluniu.

Radzę omijać jak najdalej tego lekarza w Wieluniu.

Szkoda czasu na leczenie u pana doktora. Jego ulubioną formą leczenia jest wypisywanie psychotropów na dolegliwości bólowe. Pan doktor nie słucha co się do niego mówi i nie zbiera wywiadu.

Wizyta porażka. Trafiłam z bólem w biodrze, objawy podobne do rwy kulszowej. Wydane orzeczenie o braku wskazań do leczenia jedynie po przeprowadzonym badaniu neurologicznym, bez jakiegokolwiek wywiadu.

Nie polecam kompletnie oderwany od rzeczywistości, na ból w nogach przepisał mi tabletki rozkurczowe na brzuch Raczej on powinien poszukać dobrego specjalisty.

Nie polecam. Byłem u lekarza na pierwszej wizycie z bólem głowy od razu wiedział jakie leki zapisać.. Mało rozmawia z pacjentem, odbiera telefony podczas wizyty. Myślałem, ze po pierwszej wizycie skieruje na jakieś badania żeby postawić diagnozę, a przepisał leki i tyle.

To jakies nieporozumienie , ja mialam z nim kontakt na izbie przyjec, gdzie oswiadczyl ,ze moje odruchy neurologiczne sa prawidlowe, a okazalo sie , ze bol glowy (bardzo mocny) spowodowal ze bylam w momecie udaru niedokrwiennego. Mam ogromny zal do niego stwierdziol ,ze moj problem to emocje i musze pospiesznie udac sie do psychiatry. Mysle ,z e on powinien tam pojsc bo ma problem z mysleniem , i wiedza jako neurolog. Dopiero w Kepnie lekarz stwierdzil , tydzien pozniej ,z e przeszlam udar. Jest to okropne , ze my mieszkancy wWielunia nie mozemy liczyc na dobra i fachowa opieke lekarska.. Lekarz w Wieluniu7 niue ma dobrej opinii///,

nic mi nie pomógł jak mam porażenie nerwu twarzy te 5 zastrzyków co mi przepisał to niech go...nie wie lub udaje że wie jak leczyc ludz do dupy z takim lekarzem nikomu nie polecam