dr n. med. Włodzimierz Szyszkowski

Psychiatra

Nie polecam, brak wiedzy na temat ADHD i ADD. Lekarz większość czasu spędził na wypisywaniu recepty i miał z nią o tyle problem że do pomocy zawołał recepcjonistkę i przy niej, oraz przy otwartych drzwiach do gabinetu mówił co mi jest i że nie może znaleźć kodu rozpoznania zaburzenia. Tą opinie mógłbym wypisać już w gabinecie. Po prostu dramat. Tacy lekarze już dawno powinni przejść na emeryturę.

Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Rozumie pacjenta, fachowiec, lekarz z powołania. Kulturalny.

Po kilkunastoletnim okresie chaotycznego i nieskutecznego leczenia w szpitalu i przychodni , dr Szyszkowski prawidłowo dobral leczenie i psychicznie postawil mnie na nogi .Winna mu jestem wiele lat normalnego życia . A tego się chyba nie da przecenić .

Bardzo dobry, doświadczony lekarz. Prawidłowo dobrał lek na nietypową chorobę i szybko ją wyleczył. Kiedyś pracował w IPiN, a teraz przyjmuje prywatnie.

Kiedyś pracował w IPiN, a teraz przyjmuje prywatnie.

Marny lekarz i zły człowiek. Nie polecam.

Marny lekarz i zły człowiek. Nie polecam.

Niewystarczająca skala oceny. Ten lekarz to MNIEJ NIŻ ZERO.

Niewystarczająca skala oceny. Ten lekarz to MNIEJ NIŻ ZERO.

Dwukrotnie lekarz dobierał mi lek. Po pierwszym leku źle się czułam, drugi dobrał znakomicie. Bardzo skutecznie wyleczył mnie z depresji. Poleciłam Go znajomym i też byli bardzo zadowoleni.

Polecam. Fachowy i cierpliwy. Dzieki niemu moge cieszyc .

Polecam. Fachowy i cierpliwy. Dzieki niemu moge cieszyc .

nie przeprowadził wywiadu, potraktował pobieżnie, odesłał do kolejnego

nie przeprowadził wywiadu, potraktował pobieżnie, odesłał do kolejnego

Namówił mnie na przyjęcie łagodnego środka antydepresyjnego o nazwie "depresen" a następnego dnia podłożył mi w jego miejsce szwajcarski specyfik "zypressa", po którym zacząłem tracić pamięć. Odmówiłem dalszego leczenia. NIe polecam.

NIe polecam.