dr n. med. Włodzimierz Turniakdr n. med. Włodzimierz Turniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Włodzimierz Turniak

Radiolog, USG

Jako specjalista diagnostyki obrazowej z wieloletnim doświadczeniem, posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uprawniający do wykonywania szerokiego zakresu diagnostyki USG, zapraszam do skorzystania z oferty mojego gabinetu.

Gabinet "Diagnosta"

Gabinet z wieloletnią historią znakomitych badań USG, mieszczący się przy ulicy Kołłątaja 4 w Otwocku. Dzięki dwóm najnowszej generacji aparatom: Voluson Expert 730 oraz Aplio 500 oferuję pełne spektrum badań trójwymiarowych w czasie rzeczywistym (4D), oraz najwyższej jakości dwuwymiarowe badania diagnostyczne, także w kolorze i przy użyciu techniki Dopplera spektralnego oraz najnowocześniejszymi technicznymi możliwościami obróbki obrazu USG.

Wszystkie badania USG są wykonywane z użyciem opcji dopplerowskich.

Pan doktor, uprzejmy i fachowy. Wszystko tlumaczy i wyjaśnia. Robilam usg ciąży również 4d oraz barku.

Doktor Włodzimierz Turniak jest wysokiej klasy ekspertem i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Ma szerokie, holistyczne spojrzenie, potrafi pomóc poprzez życzliwą rozmowę.

Ma szerokie, holistyczne spojrzenie, potrafi pomóc poprzez życzliwą rozmowę.

Kilkakrotnie byłam na usg u Pana Turniaka. Zawsze robił dobre wrażenie i polecałam go znajomym i członkom rodziny. Wszyscy z różnymi problemami trafiali do tego "specjalisty" i byli przekonani, że trafili w dobre ręce. Wydawałoby się, że jest niemal nieomylny. Sam zresztą jest głęboko przekonany o swojej nieomylności, wiedzy i nie pozostawia miejsca na jakiekolwiek wątpliwości, co do swoich osądów. A jednak.... miałam nieprzyjemność przekonania się, że każdy, w tym tak uznany radiolog, nie jest 100% diagnostą. I nie chodzi tutaj o jakieś błahe tematy, z którymi można przejść do porządku dziennego, a o temat utraconej ciąży i stwierdzonego złośliwego raka piersi. Oczywiście nie przekreślam zasług Pana Doktora, który na pewno pomógł wielkiej liczbie osób. Chcę jedynie zachęcić osoby, które to przeczytają do konsultowania swoich problemów z innymi specjalistami. Nie opierajcie się na jednej diagnozie!

Miły, rzetelny, pomocny, profesjonalny, przeprowadzający badania w przyjaznej atmosferze - najlepszy specjalista w okolicach Otwocka, wspaniały lekarz o dużej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej - specjalista zajmujący się każdą sprawą pacjenta indywidualnie. Obecnie przyjmuje w odległości 5 minut od dworca w Otwocku. Nie znam nikogo, kto miałby jakiekolwiek zastrzeżenia do Pana Turniaka - prawdziwy fachowiec z powołania, a nie cham z wykształceniem, jakich wielu dzisiaj! Gorąco polecam wizytę u Doktora Turniaka, lepiej nie możecie trafić zarówno z problemami zdrowotnymi jak i szukając szczerej porady lekarskiej. Jeden z najwybitniejszych w swojej dziedzinie!

Robiliśmy z mężem USG 4D połówkowe. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania i był bardzo dokładny aczkolwiek dzidziuś nie chciał się pokazać :) trochę głuchy ale bardzo bardzo polecam!

Dr Turniak to profesjonalista w każdym calu. Dokładność z jaka opisuje usg wzbudza podziw i zaufanie wśród lekarzy. Ja miałam robione usg piersi a następnie ciąży i lekarz który widział te opisy prosił o namiary na gabinet Turniaka. Poza tym dr jest osoba sympatyczna, cierpliwa. Odpowiada na każde pytanie. Polecam.

usg jamy brzusznej i kręgów szyjnych,przyjaciel dzieci od chwili poczęcia,niech Go Bóg błogosławi

Rewelacja. nic dodać nic ująć! na prawdę takiego niezmanierowanego lekarza spotkać jest ciężko! polecam wszystkim!!!

Bardzo dokładne badanie. Kilka razy miałam bóle i nie wychodziło nic u innych lekarzy. Ale nikt tka dokładnie nie badał i nie pytał. Mam diagnozę, niestety nieciekawą, ale lepiej wiedzieć. Wszystko się potwierdziło na onkologii. Polecam ten gabinet, doradził mi to lekarz z przychodni i nie żałuję.

Bardzo dokładne badanie. Staw barkowy. Cierpliwie i bez bólu. I znalazły się powody bólu i niepowodzenia rehabilitacji. Dużo pytań i dokładnie pokazane zmiany. Przy okazji zbadał mi łokieć bo tam było jak się okazało uszkodzone ścięgno. Polecam. Lekarz ortopeda powiedział, że lubi te opisy. Świetny sprzęt. Warto.