dr Włodzimierz Woszczyna

Ginekolog

Przygotowania do mojej ciąży wiązały się również z wyborem odpowiedniego lekarza-ginekologa. Dzięki opiniom na tej stronie dotarłam bezproblemowo do Włodzimierza Woszczyny i to był bardzo dobry wybór. Jest to lekarz kompetentny, odpowiadający na pytania, dostrzegający zatroskanie pacjenki, miły, z poczuciem humoru i zawsze na początku wizyty zadający pytanie"co słychać" i naprawdę słucha co do niego pacjentka mówi...Kieruje na wszystkie badania (które wykonuje się w laboratorium obok gabinetu)i dobrze je interpretuje.Można chodzić na NFZ lub prywatnie...w dogodnych godzinach.Poświęca dużo czasu pacjentce i jest naprawdę miłym i kompetentnym ginekologiem. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to polecam.

Chodzę do doktora Woszczyna blisko 2 lata. Miałam problem z zajściem w ciąże z powodu nieregularnych cyklów i pewnych innych problemów. Poprzednia pani doktor do której chodziłam (niestety nie pamiętam już jej nazwiska) kiedy mówiłam jej o różnych trapiących dolegliwościach mówiła, że sobie wmawiam ;/ Pan doktor mnie wyleczył i zaszłam w ciąże którą teraz prowadzi. Jestem w 7 miesącu i jak dotąd (odpukać) nie było żadnych problemów ze mną i dzidzią :) Pan doktor jest naprawdę nie tylko kompetentnym lekarzem ale też przemiłym człowiekiem, z poczuciem humoru i odpowiednim podejściem do pacjentki. Naprawdę polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ostrów Wielkopolski"?

Czarnieckiego 25
ul.Wrocławska
ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno
Ostrów Wielkopolski