dr Włodzimierz Woszczyna

Ginekolog

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Sympatyczny, cierpliwy, odpowiada na pytania. Pan doktor prowadzil moje dwie ciaze, nadal jestem pod jego opieka. Polecam

bardzo miły i uprzejmy,wysłucha,pomoże doradzi:)) polecam

bardzo miły i uprzejmy,wysłucha,pomoże doradzi:)) polecam

Owszem wizyta prywatna dr troszkę obliguje i można zauważyć różnice w czasie poświęconym pacjentce , znacznie podrasowanej uprzejmosci i zalecaniu szeregu badań. Jesli jednak chodzi o wizytę na fundusz zdrowia wszystko zmienia sie diametralnie. mnie nawet doktor nie raczył dać skierowania na badanie krwii i moczu- ani razu zaznaczam- na wizycie państwowej. wszystkie badania bedac w ciąży musiałam robic prywatnie a kiedy raz nie miałam wyników żdziwony pytał dlaczego badań nie wykonałam. Na badaniu usg włąsciwie za wiele sie nie dowiesz od tego lekarza. Kiedy za duzo pytasz na wizycie państwowej nawet podnosi głos na pacjentkę zniecierpliwiony i zdecydowanie nie nastawiony na wyjasnienia i odpowiedzi na pytania. Naprawdę nie poleca przy każdej wizycie czułam niedosyt wiadomości,wyjasnienia podstawowych spraw a oprócz tego lekarz pokazywał sowje dziwne humory i docinki np. na stwierdzenie płci dziecka powiedział"Głupi to ma zawsze szczęście." cokolwiek by to miało znaczyć w jego rozumieniu nie przystoi takie zachowanie lekarzowi.

Ten lekarz spowodował iż po wielu staraniach zaszłam w ciążę.Naprawdę polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Poleciła mi Go znajoma i nie żałuję, że do Niego poszłam. Zaznaczam, że to mój pierwszy ginekolog i prowadzi moją pierwszą ciąże. Zawsze ma czas dla pacjentki, wysłucha, odpowie na wszelkie pytania. Co prawda na pierwszą wizytę musiałam iść prywatnie, ale kolejne są już na fundusz. Także polecam i nie rozumiem tych negatywnych opinii na Jego temat. Ale cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ostrów Wielkopolski"?

Czarnieckiego 25

ul.Wrocławska
ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
Kępno

Krzysztof Skowronek