Wojchich Fischer

2,5
2,7
2,6
2,6

Kretyn,cham,ubogie słownictwo ,ubliża pacjentom. ..sprawa do rzecznika .Idiota!!! Musi się leczyć psychiatrycznej!!! Mafia z Majewska na czele! !! To sie skończy. ...traktują ludzi jak gówno. .POMYŁKA! ! Weszła pchły na wasz i nie kim jest!!!

Weszła pchły na wasz i nie kim jest!!!

Chamstwo W Czystej Postaci. Zamiast wytłumaczyć co dolega mojemu dziecku za trzy miesiące kazał przyjść do kontroli. Nie dotykając stwierdził że brzuch jest miękki i nie bolesny - jasnowidz chyba.

Wspaniały lekarz. osobiście mnie nie operował, ale jest świetny. INFORMACJA ze złamaniami nie chodzi się do chirurga o on ma czym innym się zajmować od tego jest ortopeda i zapamiętać to sobie chuje. Ten lekarz ma mieć pozytywne uwagi.

Wspaniały lekarz. osobiście mnie nie operował, ale jest świetny.
INFORMACJA

brak słów ODRADZAM Mój syn miał tę nieprzyjemność, że niestety był jego pacjentem

Miałam wypadek drogowy, gdzie ucierpiała dwójka moich dzieci. Ten Lekarz uratował życie mojej córce a syna tak poskładał, że dzisiaj nie ma śladów po licznych złamaniach.Inni sugerowali, żeby córeczki nie operować a On zadecydował inaczej i na szczęście miał rację. Jestem Jemu dozgonnie wdzięczna. Na oddziale spędziłam długie dni i miałam możliwość z boku poobserwować Jego stosunek do dzieci- SUPER. Jedynie staje się nieprzyjemny, kiedy spotyka się z chamstwem lub głupotą. Z czystym sumieniem polecam tego Lekarza!!!!- Marlena Sz.

szybka diagnoza, leczenie operacyjne bez powikłań, świetny kontakt z dziciakami. POLECAM!!!

tragedia, żeby on sam był tak traktowany jak traktuje innych tym bardziej małe dzieci. Zdecydowanie odradzam!!!

Nie polecam nikomu - okropny człowiek, straszny lekarz. Zarozumiały bufon. Nie umie nawiązać kontaktu z pacjentem. Co do diagnozowania też mam wielkie zastrzeżenia. Stwierdził, że nic mi nie jest. Prosto od niego trafiłam do ortopedy, który bez trudu rozpoznał schorzenie i zalecił odpowiednią rehabilitację. Strzeż nas Panie przed takimi, pożal się Boże, lekarzami!

Lekarz podczas wizyty kontrolnej w Poradni Chirurgicznej zachował się poniżej wszelkiej krytyki. Zastanawiam się, czy nie napisać skargi do rzecznika praw pacjenta. Już teraz wiem, dlaczego nikt nie chce się rejestrować do poradni kiedy on ma dyżur. A ja naiwna cieszyłam się, że nie ma kolejki.....

Ten lekarz mnie operował polecam:).Dobrze mnie pozaszywał

Ten lekarz mnie operował polecam:).Dobrze mnie pozaszywał