dr n. med. Wojciech Ambrosius

Neurolog

Od dawna cierpiałam na bóle głowy. Próbowałam wszystkiego. nic nie pomagało. Przedstawiłam wszystkie dokumenty doktorowi,chociaż juz nie miałam nadziei ,że pomoże. Zaproponował inne leki,nie tak drogie jak ostatnio... Jest lepiej. Mimo,że była to wizyta NFZ rozmawiał ze mną spokojnie.Nie spieszył się. W poczekalni dużo ludzi,a on spokojnie radził. Polecam. myślę,że pochyli sie nad każdym ,nawet bardzo trudnym przypadkiem.

Gdzie przyjmuje doktor Ambrosius? Czy mogę prosić o namiary? strasznie trudno odnaleźć go w internecie?Chodzi mi o kontakt w celu umówienia wizyty prywatnej.

Jest OK.......... Nie ściemnia.........

Jest OK.......... Nie ściemnia.........

Zachęcona opiniami byłam na wizycie u tego doktora. Nie żałuję, pomógł mi opanować bóle głowy, z k†órymi inni nie dawali rady.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma czas na wysłuchanie pacjenta a przede wszystkim celnie diagnozuje i dobiera właściwe leki. W mojej opinii dr Ambrosius zdobył we wszystkich kategoriach max. ilość punktów. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b
61-132 Poznań
ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań
Apimed. NZOZ. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie.
osiedle Dębina 103
61-450 Poznań