lekarz Wojciech Andrzejewski

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Polecam go dla osób, które lubią fachowych i opanowanych lekarzy. Ja akurat zamiast paplaniny bez sensu, wolę profesjonalne ale ludzkie podejście. Doktor jest bardzo miły, zawsze potrafił mnie uspokoić i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Polecam!

Przy rozpoznaniu ciąży wydał mi się oschły i obojętny potraktował mnie nieco przedmiotowo, ale po wielu latach wizyt i leczeniu okazało się, że jest to miły człowiek,opanowany, nie kierujący się emocjami, potrafi miło powitać i nawet nieco pożartować. W gabinecie dba się o prywatność pacjentki(kobieta wchodzi ubrana a nie na pół nago). Panie w w rejestracji-pielęgniarki bardzo miłe, Polecam.

Moja pierwsza wizyta u lekarza z taka specjalizacja strasznie się bałam ale jak się okazało niepotrzebnie lekarz bardzo miły gabinet nowoczesny i czysty.Lekarz zrobił mi cytologie, zbadał oraz zrobił usg wszystko to było z jego inicjatywy o nic nie musiałam prosić.Polecam

Jestem w ciąży i na pierwsze badanie poszłam właśnie do dr. Andrzejewskiego. Powiadomił mnie, że skończyły się miejsca bezpłatne, ale wyjątkowo dziś mnie przyjmie. Wypisanie skierowania na badania uzależnił od mojej decyzji, czy deklaruję się na jego usługi (płatne od następnej wizyty). Gdy się zgodziłam, wypisał skierowanie na badania na mój koszt. Po co miałam się deklarować, skoro i tak sama zapłacę za te badania?

Bardzo miły lekarz nie mam zadnych zastrzezen,gabinet czysty i zadbany.Polecam w 100%

dopiero po roku starań o dziecko wyprosiłam badanie usg. z wielką niechęcią - zostalo zrobione. traktował mnie bardzo przedmiotowo. nie optrafił określić dalszego leczenia.

Niedawno po raz pierszy byłam u tego lekarza. Po krótkim wywiadzie i wysłuchaniu mojego problemu, zbadał mnie na fotelu oraz wykonał badanie USG. Niczego nie musiałam wypraszac, wszystko proponował sam lekarz. Rzeczowo odpowiadał na wszystkie moje pytania. W żadnym momencie nie czułam się skrępowana. Naprawdę polecam! Plus także za elegancki, czysty gabinet i miłe panie w rejestracji.

POLECAM!!! do kazdej pacjentki podchodzi indywidualnie,nie traktuje jako kolejnej "sztuki",pełen komfort badań,lekarz opanowany,spokojny i bardzo uprzejmy. Pod jego okiem urodziłam córeczke i prowadził mnie w całej drugiej ciąży,synek urodził sie silny i zdrowy. Ogromny pozytyw dla Pana Andrzejewskiego!!!

Ogromny pozytyw dla Pana Andrzejewskiego!!!

polecam dr Andryejewskiego, yawsye ma czas dla swoich pacjentech, wytłumaczy wszystko ze spokojem. Plus przemiła obsługa w rejestracji