dr Wojciech Banach

Ortopeda

W dniu 23 października 2017 roku po raz drugi Pan dr n. medycznych Wojciech Banach dokonał mi operacji kolana - wstawienia endoprotezy kolana. Operacja i jej efekty są na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję Panu doktorowi i całemu personelowi Oddziału Ortopedii za profesjonalizm i sprawną fachową opiekę. Mam pełne zaufanie do Pana dr Wojciecha Banacha i polecam jako wysokiej klasy specjalistę. Piotr Burczyk

Piotr Burczyk

Witam, super lekarz, ma podejście do pacjenta. Fachowiec w całym. Tego słowa rozumieniu. Pozdrawiam panie Wojtku

W ubiegłym roku w VII przyszłam do Pana doktora, który zastępował kolegę swego , który był w tym czasie na urlopie i przyjął mnie po ok. 5 godz. cierpliwie , zmęczony i nawet gdy wróciłam się by jeszcze poprosić o rtg ręki dopisał i nic nie mówił .Ortopedia to taka szczególna ,trudna i b. odpowiedzialna specjalizacja więc podziwiam ten spokój u tego lekarza i u lekarza z nim współpracującego przy zabiegach mają takie radosne buzie widać, że bardzo kochają to co robią zgodnie z przysięgą Hipokratesa.Nie sztuką jest być wyuczonym ...

wróciłam się by jeszcze poprosić o rtg ręki dopisał i nic nie mówił .Ortopedia to taka szczególna ,trudna i b. odpowiedzialna specjalizacja więc podziwiam ten spokój u tego lekarza i u lekarza z nim współpracującego przy zabiegach mają takie radosne buzie widać, że bardzo kochają to co robią zgodnie z przysięgą Hipokratesa.Nie sztuką jest być wyuczonym lekarzem ale sztuką jest być dobrym człowiekiem a Pan dr Banach jest tą osobą w pełni.
Bardzo polecam tego lekarza.

Jestem 8 miesięcy po operacji endoprotezy stawu kolanowego .Po zabiegu czuje się bardzo dobrze wróciłam do pełnej sprawności zawdzięczam to panu doktorowi Banachowi.To bardzo dobry fachowiec ,miły ,uczynny wszystkim bardzo polecam .Z podziękowaniem wdzięczna pacjentka Alina J z Konina

Po raz drugi trafiłam do wspaniałego ortopedy dr. Wojciecha Banacha i chcę serdecznie mu podziękować za profesjonalnie przeprowadzoną operację.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz
"Gastromed-Ikar" Sp. z o.o.
Fromborska 18
85-724 Bydgoszcz