lek. med. Wojciech Bandurka

2,9
2,1
2,6

Beznadziejny lekarz, trafiłam na niego na wszczepienie endoprotezy biodra, zrobiona była źle, niedobrana, potem przy lekkim ruchu zwichnięcia i zrywanie i jeszcze raz operacja, na szczęście prze innego lekarza. Tyle cierpienia i czasu... Ma on bardzo dużo niepochlebnych opinii.

Doktor Bandurko wymienił mi obydwa stawy biodrowe na endoprotezy. Zabiegi te wykonał z niebywałą mistrzowską precyzją wykazując się ogromną wiedzą. Swoja uczciwością i znajomością ludzkiej psychiki umiejętnie odstresowuje pacjenta przed zabiegiem jak i po zabiegu, co ma duży wpływ na prawidłowe gojenie i dochodzenie do sprawności pacjenta. Po pierwszym zabiegu tak samo i po drugim po 14 dniach kule były zbędne. Nosiłem je tylko ze względu na zalecenie doktora Bandurki. Jazda samochodem nie sprawiała trudności. Po około 4 miesiącach wróciła pełna sprawność chodzenia. A co najważniejsze na 3 dzień po ...

Doktor Bandurko wymienił mi obydwa stawy biodrowe na endoprotezy.

Po pierwszym zabiegu tak samo i po drugim po 14 dniach kule były zbędne.

Nosiłem je tylko ze względu na zalecenie doktora Bandurki.
Jazda samochodem nie sprawiała trudności.
Po około 4 miesiącach wróciła pełna sprawność chodzenia.
A co najważniejsze na 3 dzień po każdej operacji ustępowały bardzo dokuczliwe bóle.
Pierwszy zabieg był wykonany w 2011 drugi w 2019.
Endoprotezy zachowują się jakby były to moje własne stawy, bywam w górach na długich wędrówkach.
Nie odczuwam bólu, zapominam że mam endoprotezy.
Jestem szczęśliwy że trafiłem na takiego wyjątkowego człowieka z dobrym sercem - urodzonego ortopedo chirurga.

Ten lekarz zdecydowanie NIE POWINIEN wykonywać tego zawodu. Nie dośc, że nie zorientował się, że mam złamaną stopę, to jeszcze wsadził mi za długi gwóźdź w ramię, co oznaczało, że moja ruchomość jest tylko do 40 stopni (proszę spróbować coś sięgnąć mając taki zakres). Oprócz tego źle złożył złamną rzepkę która od 7 miesięcy nie chce się zrosnąć. Lekarze którzy sprzątają po nim, teraz stosują u mnie komórki macierzyste, licząc, że się zrośnie. Z powodu jego beznadziejności( cisną mi się na usta same przekleństwa, gdybym miaąl go opisywać)musiałam przejść dwie koljene operacje, operację stopny w innym szpitalu, do którego uciekłam z Brzezin (Bogu dzięki) oraz operację wyjęcie tego za dużego gwoździa, by rehabiltanci mogli mi rozpracowac ramię. Nie wiem jak dużó czasu im to jeszcze zajmie, 7 miesięcy nie ruszać ręką swoje robi. Więc TEGO BEZNADZIEJNEGO KONOWAŁA NIE POLECAM NIKOMU. UCIEKAC OD NIEGO JAK NAJDALEJ, CHYBA ŻE PAŃSTWU NIE ZALEŻY NA PAŃŚTWA ZDROWIU. Bo nie wiem, ile czasu (a to musze liczyć w latach) będę się jeszcze leczyć. Co do jego uprzejmości, czy tłumaczenia choroby trudno mi powiedzieć, ale zaznaczyłam tu że zdecydowanie nie, ponieważ, gdy leżałam w Brzezinach dwa i pół tygdonia, ani razu do mnie nie przyszedł po operacji.

Lecze sie u dr Bandurki juz wiele lat (z przerwa, bo pomogl mi na 8 lat i nie musialam). Szpital w Brzezinach zdecydowanie mozna polecac - bylam (niestety) w wielu szpitalach i brzezinski jest w czolowce.

mojej mamie wprowadził w kolanie gronkowca złocistego i musiała mieć odjętą nogę i nie poniósł żadnej konsekwencji.

1997 rok ŁAPÓWKARZ I IGNORANT Tak przyjmował pacjenta, że nie miał pojęcia o samodzielnej zmianie zwykłego gipsu na lekki siatkowy. Nigdy takiego nie zaproponował, chociaż noga była zapakowana w ciężki gips od stopy do uda! Odrażające podejscie do pacjęnta!!! Nie wyleczył złamania!

Zdecydowanie polecam. Odział pana Bandurki w Brzezinach to przeciwieństwo polskich norm. Super opieka, czysto i pacjent nie jest tam intruzem tylko VIP-em. Pan doktor przyjmuje w Łodzi na Piotrkowskiej 94 a zabiegi robi w Brzezinach. Po wycięciu łękotki i rekonstrukcji wiązadła krzyżowego (które zerwałem 15 lat temu) normalnie funkcjonowałem po 14 dniach, a po 4 miesiącach na komisji w ZUS-ie wygonili mnie do pracy bo miałem już pełne zgięci i pełny wyprost w kolanie. Opinie wystawił Tomasz Janiak

Opinie wystawił
Tomasz Janiak