lekarz Wojciech Basista

konowal jakich malo lapuwkarz kladzie lage na pacjenta jak zobaczy wladka jagielle to sie toba zajmie jezeli bedzie wiedzial o co chodzi takich lekarzy trzeba omijac bo zamiast pomoc to jeszcze krzywdzi

Profesjonalista,naprawdę godny polecenia.

Profesjonalista,naprawdę godny polecenia.

Bardzo cieszę się,że byłam operowana właśnie przez tego chirurga.Dzięki niemu mój pierwszy pobyt w szpitalu okazał się o dziwo przyjemny.W rękach doktora Basisty można czuć się bezpiecznie.Estetyka blizny jest na wysokim poziomie.Wspaniały chirurg i człowiek.

Bez względu czy wizyta prywatna czy nie doktor jest skupiony na pacjencie, w najbardziej dramatycznych i stresujących sytuacjach spokojny, rzeczowy, uprzejmy, kulturalny, nigdy nie odmawia pomocy. Jego wiedza idzie w parze z praktyką, najwspanialszy chirurgiczny duet z dr Agnieszką Pęcak, oboje godni zaufania. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Kompetentny, rzetelny, znakomity lekarz i człowiek. Polecam

Kompetentny, rzetelny, znakomity lekarz i człowiek. Polecam

100% CHIRURG!! Niesamowite doświadczenie i precyzja!!

100% CHIRURG!! Niesamowite doświadczenie i precyzja!!