dr n. med. Wojciech Brzoznowski

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Trafna i precyzyjna diagnoza po pierwszej wizycie..wykrył chorobę, która męczyła mnie od kilku lat..polecam

To wspaniały człowiek. Nie tylko świetny fachowiec ale przy tym miły i sympatyczny. Szybko postawił diagnozę mojej córeczce, a leczenie przebiegło wręcz błyskawicznie. Gorąco polecam tego lekarza.

Gorąco polecam tego lekarza.

Na wstepie musze powiedziec, ze jestem zaskoczona opinia napisana ponizej. To nie brzmi jak opis dr Brzoznowskiego, ktorego ja mialam przyjemnosc poznac; wnikliwego lekarza, fachowca w kazdym calu. Jego fantastyczne podejscie do dzieci sprawilo,ze moj synek - przerazony w poczekalni- juz po kilku minutach wizyty byl rozpromieniony i ani troche nie bal sie badania. Z kolei poczucie humoru Pana Doktora spowodowalo,ze i ja -zatroskana matka - moglam sie rozluznic, wiedzac ze synek trafil pod swietna opieke. Wydaje mi sie,ze tylko swiadomy swoich umiejetnosci lekarz jest w stanie stworzyc taka atmosfere w gabinecie. Bogata historia choroby mojego syna i ilosc gabinetow specjalistycznych, przez ktore przewinelismy sie przez ostatnich jedenascie miesiecy nie sparalizowaly Pana Doktora, ktory bardzo skrupulatnie przejrzal dokumentacje, uzupelnil ja jeszcze dodatkowymi pytaniami o syna i dokladnie go zbadal . Diagnoza zostala postawiona przez dr Brzoznowskiego bezblednie (czego nie moge powiedziec o poprzednich laryngologach, byla to nasza trzecia wizyta u tego typu specjalistow i dopiero Pan Doktor drazac temat doszedl do przyczyny schorzenia, a nie tylko zaleczal jego skutki), co wiecej wszystko zostalo mi opisane bardzo przystepnym jezykiem, bez skomplikowanych i niezrozumialych terminow medycznych, ktore nas -niestudiujacych medycyny- przerazaja swoja zlozonoscia.
Jesli przyjdzie mi jeszcze leczyc mojego Bartka, to tylko pod opieka doktora Wojciecha Brzoznowskiego.

Kiedy byłam u doktora z pierwszym dzieckiem - miałam pozytywne wrażenia, dziecku nic poważnego nie dolegało (miało wrażenie zatykających się uszu i migdałki do zbadania) i nie wymagało leczenia. Po wizytach z drugim dzieckiem (dziecko miało niedosłuch z powodu przedłużającego się kataru) moje wrażenia były zupełnie odmienne. Za pierwszym razem (XII 2013) usłyszałam, że dziecko ma płyn w uszach, doktor zlecił bezpłatne badanie słuchu, obejrzał migdałki i stwierdził, że wyglądają dobrze, wypisał jedynie syrop zwalczający objawy przeziębienia i nie dał żadnych innych zaleceń. Po 45 minutach od wizyty okazało się, że dziecko ma 39 stopni gorączki (temperatura musiała rosnąć już w trakcie wizyty). Na następną wizytę udało się umówić dopiero na druga połowę I 2014. Wcześniej zmuszona byłam korzystać z pomocy pediatry i innego laryngologa prywatnie ,bo dziecko słyszało coraz gorzej (obaj lekarze byli zaskoczeni, że nie przypisano żadnych konkretnych leków). Dziecko dostawało krople, robiliśmy ćwiczenia mające na celu wyrównanie ciśnienia w uszach, kilkakrotnie badaliśmy słuch itp. Na drugiej - styczniowej wizycie, doktor Brzoznowski jedynie po analizie wydruków z badania słuchu, przed jakimkolwiek badaniem zadecydował o wycięciu migdałka i przekłuciu błony bębenkowej. Dopiero po wydaniu diagnozy obejrzał migdałki "tak dla przypomnienia sobie" i zajrzał do uszu. Ani jedna ani druga wizyta nie dał mi odczuć profesjonalizmu i zainteresowania zdrowiem dziecka, jedynie pozostawiła wrażenie, że pacjentów z prawdziwymi problemami trzeba się szybko pozbyć, żeby nie wracali po kilka razy, a przyjmować tych "łatwiejszych-zdrowszych", dzięki którym można sobie wypracować dobrą opinię, będąc tylko miłym, a niekoniecznie zatroskanym.

Lekarz z super podejściem do pacjenta, kompleksowo bada, prowadzi wywiad, wyjaśnia na czym polega choroba i jaki będzie proces leczenia. Jedyny laryngolog, u którego mój syn nie płakał przy badaniu, a efekty leczenia są w końcu widoczne, po wielu wizytach u innych specjalistów.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gdynia"?

Słupecka 45

Masztowa 8a
Gdynia

al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork

Antoniego Abrahama 48a lok. 4