Wojciech Bukowski

Chirurg stomatolog

Serdecznie polecam doktora Bukowskiego. Sprawnie usunął mi dwie ósemki. Zabieg przebiegł bezproblemowo i bezboleśnie. Wszystko dobrze się goiło.

Z cała pewnością mogę polecić dr Wojciecha Bukowskiego! Profesjonalista - sprawnie usunął moje dwie ósemki. Wszystko goiło się tak jak powinno, poinformował mnie o ewentualnych zagrożeniach i dokładnie opowiedział o zaleceniach po zabiegu. W dodatku miałam do doktora kilka pytań, a do zdjęcia szwów i wizyty kontrolnej było jeszcze kilka dni, dlatego napisałam wiadomość email i otrzymałam błyskawiczną odpowiedź! Byłam kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cieszę się, że trafiłam akurat na niego. Dodam jeszcze, iż tydzień później dwie ósemki wyrywała również moja siostra i u niej też wszystko przebiegło bezbłędnie. Naprawdę szczerze polecam usługi doktora. Teraz czekam na kolejną wizytę i następne wyrywanie dwóch ósemek.

Nie wiem czy rwanie ósemek można nazwać przyjemnym, ale z Panem Bukowskim było to na pewno najmniej przykre jak mogło być. Doktor tłumaczy w trakcie zabiegu co robi, czy wszystko jest ok, wszystko przebiega szybko i sprawnie oraz w sympatycznej atmosferze. Mogę z czystym sumieniem polecić Doktora i całą klinikę w Ekstradent (razem z przemiłą Panią na recepcji, która również cierpliwie odpowie na każde pytanie).

Pierwszy raz u dr Bukowskiego byłam 4 lata temu. Wczoraj pojawiłam się po raz drugi. Gdybym w przyszłości musiała usuwać jeszcze jakieś zęby pojawiłabym się znowu. Absolutnie fenomenalne podejście do pacjenta. Ilość stresu przy tym minimalna. Wszystko objaśnione przed zabiegiem. Nic tylko się rozluźnić i zaufać. Zabieg wykonany szybko, całkowicie bez bólu i choć trudno w to uwierzyć...od dr Bukowskiego wychodzi się z uśmiechem. ;) Polecam wszystkim zastanawiającym się nad wyborem chirurga. Dr Bukowski przynajmniej dla mnie jest najlepszy! :)

Właśnie wróciłem od Pana Wojtka,usuwal mi dwie ósemki,obie z dłutowaniem i pozaginanymi korzeniami,zabieg wykonał po mistrzowsku,poza ukuciem igła nic nie bolało,nawet trochę,zabieg przeprowadzany miałem na Dereniowej,bardzo polecam Pana doktora,jak ktos pojdzie napewno nie pozałuje,uwierzcie Mi wiem sam po sobie jakiego mialem pietra przed usunieciem,mi zostały jeszcze 2ósemki do usunięcia i napewno bym u nikogo innego tego nie zrobił,goraco polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

dr
Paweł Fudalej