Długo zastanawiałem się nad przeszczepem włosów. Z reguły nie wystawiam opinii. Jednak wkurza mnie oczernianie anonimowo i wystawianie negatywnych opinii osobom całkowicie kompetentnym. Dla mnie dr Chromiński dokononał cudu. Byłem łysy i nie jestem łysy. Konsultacja była bardzo długa. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania. Kto pyta nie błądzi! Nie było niejasności.

Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem. Polecam.

Polecam.

Ja własną ocenę i opinię wystawiłem temu lekarzowi -Wojciechowi Chromińskiemu na stronie "Znany Lekarz" ,bo zachowanie lekarza wobec klienta było fatalne ,lekceważące . Tylko dlatego ,że wykryłem nieprawidłowości jakimi posługuje się Wojciech Chomiński .Dodam ,że lekarz Wojciech Chomiński wykonywał u mnie zabieg -przeszczep włosów .

Witam jestem po plastyce brzucha efekt jest extra i lekarz tez mily opiekunczy wszystko wytlumaczy zabieg robilam w medicosie w lublinie opieka jest super :)

jestem po zabiegu powiększania piersi, jestem bardzo zadowolona z efektu jak i podejścia dr Chromińskiego, sympatyczny, rzeczowy, opiekuńczy

Odbylam operację rekonstrukcji piersi, zabieg od początku do końca prowadzony profesjonalnie! Polecam każdemu!

Bardzo rzeczowy lekarz. Dwa miesiące temu miałam przeprowadzoną operację na odstające uszy. Efekt jest rewelacyjny, z moimi uszami poradził sobie świetnie :D

Rzeczowy, konkretny, uprzejmy. Bardzo dobrze poradził sobie ze starymi, głębokimi bliznami. Polecam jak najbardziej!

Bardzo dobry lekarz, jestem po zabiegu, mam nadzieję że blizny będą mało widoczne.

szacun dla tego goscia,tak jak ktos juz wspomnial masz wrazenie jak bys byl w prywatnej klinice!!!