lek. med. Wojciech Chylickilek. med. Wojciech Chylicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lek. med. Wojciech Chylicki

Ginekolog

"W mojej codziennej pracy nie szczędzę wysiłków aby stworzyć świat przyjazny kobiecie.

Jestem świadomy tego z jakim stresem ...

Jestem świadomy tego z jakim stresem wiąże się zwykle wizyta u ginekologa. Wiem również, że wstyd i lęk przed badaniem powodują często rezygnację z regularnej zalecanej profilaktyki (w tym badań ginekologicznych), a nawet zwykłych porad.

Jako lekarz ginekolog znający wrażliwość kobiet i specyfikę zawodu, staram się, by pobyt w moim gabinecie był jak najmniej stresujący,
a badanie w miarę możl...

Pan Wojciech jest świetnym lekarzem. Możesz zadzwonić napisać SMS zawsze odpowie nie naciągając przy tym na płatna wizytę. Ma bardzo duża wiedzę, cieszę się że wybrałam właśnie tego lekarza. Zdecydowanie Polecam!

Polecam dr Chylickiego ! Miły kompetentny zawsze odpowie na wszystkie pytania. Odpisze nawet na smsa o 21 :00 . Doktor prowadzi moją ciąże i jestem mega zadowolona

Najlepszy ginekolog. Uprzejmy, dokładny, prywatnie lekarze nie są tak dobrzy, jak ten, a przyjmował mnie na NFZ. 2 ciąże prowadził, polecam!

Polecam najlepszy ginekolog 👌 Zawsze dopilnuje aby pacjentka miała zrobione wszystkie badania niezbędne w ciąży, uprzejmy wszystko wytłumaczy.

Najlepszy, dokładność, precyzja, wszystko wytłumaczone i wielka uprzejmość dr Chylickiego, (dodam że bardzo boje się lekarzy i bardzo zależało mi na miłym spokojnym doktorze) takiego lekarza szukałam- w pełni poświęconym czasem dla pacjentki, wszystkim kobietkom będę go polecać :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tczew"?

ul. 12 lutego

Dariusz Zaryjewski