Wojciech Cichy

Pan profesor chyba ma niemały problem z swoim ego i ewidentnie czuje strach przed utratą autorytetu, co pokazuje swoim gburowatym zachowaniem. Aktualnej wiedzy brak, wydaje mi się, że profesor zapomniał, że w świecie nauki i medycyny wiedzę należy aktualizować regularnie, a gdy mu się to udowadnia - zaczyna atakować słownie. Ot takie zachowanie typowe dla ludzi, którzy boją się, że świat poszedł do przodu. Nie polecam, jest wielu innych specjalistów, którzy w przeciwności do profesora, potrafią przyznać się do błędu i nie próbują na siłę budować swojego ego.

panie profesorze coś jagby panu brakuje ten sam ale nie ten sam .

panie profesorze coś jagby panu brakuje ten sam ale nie ten sam .

aha milutki a nawet czasem fajniutki no cóż ....eee

aha milutki a nawet czasem fajniutki no cóż ....eee

To wspaniały człowiek, wybidny pediatra, uwielbiany przez dzieci i nietylko. Służy zawsze pomocą nigdy nie spotkałam się z odmową pomocy. Znam Profesora od lat leczył mojego syna, byłam prosić o poradę dot. wnuka i z całą pewnością mogę powiedzieć, że woda sodowa nie udeżyła mu do głowy. Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam. Jest to naprawdę lekarz z powołania, takich ludzi to w dzsiejszych czasach ze świecą szukać. Zero ignorancji, lekceważenia pacjenta czy też jego opiekunów.

owszem lekarz wybitny w końcu ile lat praktyki ale z tym człowiekiem cudo to przesada .

pan profesor cichy to człowiek orkiestra wyleczy każdego z wszyskiego profesorze panu i tak nikt nie dorówna a pan się przejmuje nie warto teraz pan jest górą niech pan wrzuci na luz i zajmie się tylko i wyłącznie swoimi pragnieniami i potrzebami. niech się spełniają gorąco życzę.

niech się spełniają gorąco życzę.

Wspaniały i wybitny specjalista, a zarazem cudowny człowiek.

Wspaniały i wybitny specjalista, a zarazem cudowny człowiek.