Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.

Szybko i trafnie zdiagnozował problem, zalecił skuteczne leczenie. Sympatyczny człowiek, który słucha co pacjent ma do powiedzenia. Serdecznie polecam.

Doktor Cyptor to lekarz, do którego powinnien trafić każdy pacjent, który oczekuje profesjonalnej konsultacji i porady. Skuteczny specjalista, o ogromnej wiedzy, a do tego skromny i przesympatyczny człowiek!

Bardzo dobry lekarz.Świetny kontakt.Grzeczny i kulturalny.Polecam

Bardzo dobry lekarz.Świetny kontakt.Grzeczny i kulturalny.Polecam

Bardzo wysoko oceniam Pana Cyptora jako chirurga, ponieważ wielokrotnie skutecznie i szybko wyleczył mnie z czasami przytrafiajacych się kontuzji związanych zarówno z wiekiem jak też z uprawianiem sportu (tenis ziemny). Pan doktor zawsze przyjmował mnie z wielką kulturą, uważnie słuchając tego co mam mu do powiedzenia. Wdzięczny, już zdrowy, były pacjent - Andrzej Kubica.

Wysoko cenię wiedzę i umiejętności Doktora W. Cyptora. Wiele razy skutecznie mi pomógł.

kompetentny, z dużą wiedzą, cierpliwy i empatyczny

kompetentny, z dużą wiedzą, cierpliwy i empatyczny

Na prawdę polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Doskonały specjalista!Cudowny człowiek całym serce oddany pacjentom, niezwykle ciepły, serdeczny i wyjatkowo kompetentny. Rzadko dziś spotyka sie takich lekarzy.

Jeden z niewielu lekarzy, który ma czas na wysłuchanie pacjenta, bez względu na wiek, urodę, status społeczny i nastepnie udzielenie mądrej, leczącej porady.