lek. dent. Wojciech Czopor

3,6
3,7
3,5
3,3

Pan Wojciech jest lekarzem nieco roztrzepanym i zabieganym, ale to dla tego że ma dużo pracy, pracuje w dwóch gabinetach. W gabinecie jest najnowocześniejszy sprzęt, widać że jara się nowymi technologiami. Jest to bardzo uprzejmy lekarz , robi wszystko dla pacjenta. Raz nawet otworzył dla mnie gabinet w niedzielę wieczorem, bo akurat wtedy byłam w poznaniu. Poza leczeniem jest też wykładowca , uczy innych ortodontow. Co do leczenia to ok, ale leczenie wyszło dłuższe niż przewidywane, no i pan Wojciech proponował że wyleczy tylozgryz aparatem ortodontycznym, co chyba nie jest mozliwe

U Wojtka leczyłem zęby 4 lata. Jest na prawdę wporządku, zna się na rzeczy. Z totalnego bałaganu w mojej szczęce zrobił idealny zgryz. Jedyny minus to to, że jest nieco roztrzepany i notorycznie ma opóźnienia ;) W ogóle mi to nie przeszkadza ponieważ jestem taki sam ;)

Bardzo nieslowny. Nie Mozna sie skontaktowac. Robi dobre wrazenie. Niby Mila osoba. Odradzam jako lekarza

Serdecznie nie polecam..leczenie mialo potrwac 7 miesiecy, uzebienie pozostawia wiele do zyczenia po 4 latach noszenia plytek Clear Aligner, usunieciu 2 zebow madrosci...jestem wielce zawiedziona:(

Naprawdę, lekarz, do którego warto się udać. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, dodatkowe spotkania kontrolne były za darmo. Zastanawiam się skąd takie negatywne opinie. Znam Pana Czopora od paru lat i wiem jaki jest. Parę moich znajomych także korzystało z usług Pana Czopora i żadna nie miała żadnych uwag. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Poznań"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2