lek. med. Wojciech Dąbrowski

Chirurg ogólny

z Panem Dr. spotkałam się cztery lata temu w 2013 r diagnoza rak jelita grubego operacja natychmiast . trafiłam w ręce cudotwórcy i zarazem absolutnego perfekcjonisty , wirtuoza chirurgicznego było pięć operacji i dzisiaj jestem zdrowym człowiekiem . Dzięki Dr, Dąbrowskiemu żyję . Najwyższej klasy specjalista . Wysoka kultura osobista oraz ogromna wiedza merytoryczna miałam ogromne szczęście i zaszczyt być pacjentką Pana Doktora. Dziękuję Panie Doktorze Lidia A. Roszkowska

Lidia A. Roszkowska

Trafiłam do Dr. Dąbrowskiego z polecenia / dziś ja Go polecam. ☺. Już przy pierwszej wizycie Pan Dr. Dąbrowski wzbudził moje zaufanie. Piorytetem Dr. Dąbrowskiego jest jego pacjent. Lekarz z ogromną wiedzą medyczną. Ambitny, stanowczy, konkretny, dokładny a przy tym bardzo bardzo przemiły. To dzięki niemu wspominam pobyt w szpitalu z uśmiechem na twarzy, dzięki niemu czułam się bezpiecznie ( czy nie o to nam pacjentom chodzi). Jako jeden z nielicznych lekarzy monitowal stan swoich pacjentow. Dziekuje Panie Doktorze.

Polecam bez zastrzeżeń pana dr Wojciecha Dąbrowskiego. To bardzo kompetentny lekarz, z dużą ogólną wiedzą medyczną, wysokiej klasy specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej, szczególnie ze wskazaniem na schorzenia przewodu pokarmowego, godny polecenia chirurg operujący, sprawnie wykonujący badania endoskopowe, z sukcesami w leczeniu przełyku Barretta, oddany pacjentowi, konkretny, zdecydowany, dobrze zorganizowany, po prostu lekarz z powołaniem. Jako pacjentka pana doktora, dziękuję mu za trafne diagnozy i skuteczne leczenie.

Odradzam wszystkim tego lekarza, byłam u niego na prywatnej wizycie w Multimedzie, zostałam gorzej potraktowana niż w najgorszym szpitalu państwowym. Od początku był zły że ma za dużo klientów i nie ma czasu. Nic nie chciał mi wyjaśnić, rzucał tylko komendy, zapytany o szczegóły był b nieuprzejmy, powiedział że mam tak robić jak on mówi albo do niego nie przychodzić. Rozwiązał agresywnie tylko cały opatrunek i powiedział że dalej nie zdejmuje bo nie ma parafinowych opatrunków. Cała wizyta była koszmarem!

właściwie należało by nie pisac dobrze o panu Dabrowskim, bo będzie sie do niego jeszcze trudniej dostać, ale jest bardzo dobry w tym co robi i przezde wszystkim przestrzega naczelnej zasady, żeby pacjentowi sprawić jak najmniej bólu. dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Maciej Charaziński

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12