Wojciech Derkowski

Neurolog

Bardzo uprzejmy i godny polecenia fachowiec. Podchodzi do pacjenta w pełni profesjonalnie. Bez problemu napisał w języku angielskim pismo do mojego lekarza prowadzącego i pracy i do tego celnie postawił diagnozę...z czystym sumieniem polecam Dr Derkowskiego

bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.

bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja
uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby
wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista. Mądry, cierpliwy, doświadczony. Jestem bardzo wymagającą pacjentką ale doktora Derkowskiego znam i cenię od lat. Bardzo ufam w jego kompetencje. Polecam go wszystkim moim znajomym. Szkoda tylko, że nie przyjmuje w Opolu. Dla niektórych dojazd dp Kluczborka jest uciążliwy choć naprawdę warto.

Mądry, spokojny, wyważony i baaardzo doświadczony lekarz. Ma szeroką wiedzę, jest cierpliwy i budzący pełne zaufanie. Dokładnie wytłumaczył metodę leczenia i operacji, poinformował o możliwych powikłaniach, sposobie rehabilitacji i dalszym leczeniu. Cierpiwie i fachowo odpowiadał na wszystkie pytania. Doskonała diagnoza i świetne rezultaty leczenia. Wzorowy lekarz i przesympatyczny człowiek.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kluczbork"?

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20