lekarz Wojciech Dobrzeniecki

Witam Bardzo polecam Pana doktora. Mój synek ma 20 miesięcy miał czerwone kropeczki i plamki na ciele które . Lekarz rodzinny długo mydlił mi oczy lekami które nic nie działały w końcu wykłóciłam się o skierowanie do alergologa. I tu na mojej drodze pojawił się Pan doktor Dobrzenieck .Miła atmosfera w gabinecie , podejście do małego pacjenta super tak samo jak i pielęgniarka która z nim przebywała Opowiedział mi dokładnie od czego może mieć to mój syn skierował go na odpowiednie badania. Jestem naprawdę bardzo zadowolona i mój synek również. ...

Witam

POLECAM SERDECZNIE I Z CAŁEGO SERCA :) OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY BYŁO

Na początku byłam bardzo zadowolona z Pana doktora. Poświęcał dużo czasu pacjentowi, był delikatny wobec dziecka i bardzo dokładnie tłumaczył przebieg choroby i jej leczenie. Dzięki zleceniu wykonania morfologii i doborowi odpowiednich witamin wyleczył anemię u mojego 6 miesięcznego synka. Kiedy syn miał 3 miesiące dostał wysypkę na twarzy i ciele. Diagnoza postawiona przez tego lekarza była jednoznaczna - skaza białkowa. Przez 2 tygodnie byłam na diecie bez mlecznej (karmiłam piersią), jednak mimo to wysypka nie znikła. Lekarz delikatnie zasugerował, żeby przejść na bebilon pepti, po którym mojemu dziecku miało się polepszyć. Chcąc dla dziecka jak najlepiej, ufając lekarzowi, zaczęłam leczenie synka poprzez podawanie tego specjalnego mleka i unikanie mleka krowiego w jego posiłkach. Wtedy zaczęły się problemy z przybieraniem na wadze. Dodam, że lekarz nigdy nie przeprowadził żadnych testów w kierunku wykrycia skazy. Po 3 miesiącach na własną rękę spróbowałam podać synkowi jogurcik i kaszkę mleczną, a później zwykłe mleko modyfikowane. Po 10 dniach u mojego synka nie wystąpiła żadna reakcja alergiczna! Waga zaczęła rosnąć, a synek ze smakiem zajada produkty mleczne. Do lekarza największy żal mam za to, że stawia diagnozy "na oko", bez przeprowadzenia badań. Przestrzegam przed tym innych rodziców. Póki co w najbliższym czasie nie pójdę ze swoją pociechą do tego lekarza.

Szczerze bardzo polecam Pana Doktora.Za każdym razem znajdzie rozwiązanie i skutecznie dopasuje leki.Leczę swoje dziecko praktycznie tylko u niego, i nie mam żadnych wątpliwości co do Doktora.TAKŻE BARDZO POLECAM

Bez wątpienia najlepszy pediatra w Iławie. Ważne, że jest także alergologiem i specjalistą od chorób płuc u dzieci. Moje trzy córki leczyły się u niego i zawsze byliśmy zadowoleni. Polecam

Gorąco polecam. Świetny kontakt z dzieckiem. Duża kultura, a przede wszystkim skuteczność.

Leczę się u tego lekarza od wielu lat i muszę powiedzieć, że nigdy mnie nie zawiódł. Jako matka jestem wprost przewrażliwiona na punkcie zdrowia swojego dziecka. Za każdym razem doktor potrafił mnie uspokoić, wyjaśnić co się dzieje i znaleźć odpowiednie lekarstwo. Szczerze polecam

Bardzo dobry,przyjemny i sumienny lekarz wykonuje swą pracę zgodnie ze sztuką lekarską,czego napewno nie można powiedzieć o innych lekarzach w Iławie.Naprawde gorąco polecam!!!

Bardzo dobry lekarz.Pomógł mojej córce.Jestem zadowolona.

Bardzo dobry lekarz.Pomógł mojej córce.Jestem zadowolona.

Bardzo dobry pediatra. Zawsze mi pomagał. Nie znam lepszego w okolicy.

Bardzo dobry pediatra. Zawsze mi pomagał. Nie znam lepszego w okolicy.

Ufam mu po prostu. Nie zawiodłam się na nim przez 17 lat.

Ufam mu po prostu. Nie zawiodłam się na nim przez 17 lat.