Wojciech Dudek

Najlepszy! Pan doktor zawsze dokładnie bada, wyjaśnia i przepisuje dobrze działające leki. Córka nigdy nie miała powikłań po chorobie, antybiotyk przepisany raz gdy była taka konieczność.

Trafiłam z 1,5 roczną córką na nocne pogotowie z powodu wysokiej gorączki. Pełna obaw co do lekarza dyżurującego w nocy ( wiadomo jak to często wyglada) bardzo miło się zaskoczyłam. Wspaniały człowiek! Pełen profesjonalizm, empatia. Od razu wzbudził moje zaufanie. Widać ogrom wiedzy. Właśnie taki powinien być lekarz.

Uprzejmy, z podejściem do dzieci lecz WYJĄTKOWO DROGI PEDIATRA .... Polecę dla rodziców z kasą. Wizyta u lekarza+ lekarstwa z apteki + nieraz wizyta kontrolna traktowana tak samo jak zwykła - to mająteK

Uprzejmy, z podejściem do dzieci lecz WYJĄTKOWO DROGI PEDIATRA ....
Polecę dla rodziców z kasą. Wizyta u lekarza+

Koleżanka mi poleciła tego lekarza i nachwalic się go nie mogła wiec miałam nadzieje że i mi pomoże lecz sie zawiodłam ponieważ Pan doktor zle zdiagnozował moje dziecko i biedactwo się męczyło.Nie jestem zadowolona

Bardzo dobry lekarz. Zawsze trafia z rozpoznaniem.

Bardzo dobry lekarz. Zawsze trafia z rozpoznaniem.

super lekarz z powołania..polecam tego pana

super lekarz z powołania..polecam tego pana

bardzo dobry lekarz polecam znajomym jasno tlumaczy chorobe dziecka odpowiada na pytania rodziców bez potrzeby nie wstawia antybiotyków

Brawo Panie Wojtku. Oby więcej było takich lekarzy, którzy z sercem i wiedzą podchodzą do pacjenta a nie są tylko wyrobnikami i niestety nieukami

SUPER LEKARZ REWELACJNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJENTA; SŁUCHA RODZICÓW CO NIECZĘSTE U"JAŚNIE OŚWIECONYCH"LEKARZY.

Bardzo dobry specjalista, trafne diagnozy, idealne podejście do małego pacjenta, budzi ogromne zaufanie, jest super