dr Wojciech Dziewczopolski

2,5

Ja jestem bardzo zadowolona z Dr. Córka miała nogi potocznie mówiąc jak na beczce prostowane. Poprzedni ortopeda rozłożył ręce mówiąc może wyrośnie natomiast Dr Dziewczopolski zbadał każdy paluszek oraz postawę dziecka i przepisał wkładki, po których dwa miesiące później była kosmiczna różnica. Jak dla mnie lekarz godny polecenia.

Nie polecam. Byłam z 3 letnią córką u Pana Doktora w przychodni na Nieklanskiej. Pan Doktor popatrzył na nóżki kazał posadzić dziecko na krzesełku ot całe badanie i zapisał buciki profilaktyczne. Bardzo mało się angażuje jest mało komunikatywny, żadnego wywiadu nie pyta po prostu o nic. Podczas gdy ja jako mama mając wątpliwości zadawałam jakieś pytania Panu Doktorowi większości nie rozumiał, ja pytałam o jedno a Pan Doktor odpowiadał wogole nie na temat. Sama musiałam pytać co dalej jakie dalsze postępowanie czy jest potrzebna jakaś kontrola. Nie podważam kompetencji Pana doktora być może jego wiedza jest duża.. ale brak komunikacji z pacjentem brak rozmowy i obojętność sprawia że ja jako mama nie czuje ze moje dziecko zostało zbadane i zdiagnozowane tak jak trzeba. Dlatego też muszę udać się z córką prywatnie do ortopedy bo po wizycie u Dr. Dziewczopolskiego mam tylko mnóstwo wątpliwości. Myślę że z racji wieku i siły Pan Doktor powinien już sobie odpocząć w domu na emeryturze gdyż ze strony doktora jest całkowity brak zaangażowania w to co robi i brak zapału.

Slabiutko bylo. Krotko, wiedzial ''lepiej'', nie chcial dac skierowania na rezonans, wywiad go nie interesowal. Nie lubie lekarzy, ktorzy biora emeryturę i pensje...

ok, jest dobry, ale dziwnie nazwał moją chorobę, sama taką nazwę mogłabym nadać. A tak to spoko. myśle, że godny polecenia

A tak to spoko. myśle, że godny polecenia

Wspaniały ortopeda, reumatolog. Wyleczył mnie z ogromych problemów zdrowotnych. Wizyta tylko 80 zł w prywatnej lecznicy na Marszałkowskiej,trwała bardzo długo. MS

MS

starszy człowiek który nie powinien zabierać miejsca w klinice