lekarz Wojciech Gałecki

1,6
1,4

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych

- Wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiedniego zaopatrzenia ...

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych

- Wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiedniego zaopatrzenia medycznego potrzebnego w przypadku korekcji wad wzroku jak np. okulary, soczewki kontaktowe oraz pryzmaty

- Organizator szkoleń dla lekarzy okulistów z zakresu leczenia chirurgicznego chorób oczu

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol. Wiekszosc wizyty namawial mnie na wsczepienie soczewi do oka oczywiscie w ich firmie... Poszedlem tam, bo myslalem, ze jak pojde do jakiegos innego lekarza to moze cos mi nowego powie (do tej pory chodzilem do vision express - przy okazji jak zakupy robilem). Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)! Nigdy wiecej megalens!

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol.
Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)!
Nigdy wiecej megalens!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza , zadając pytanie co się dzieje z oczami odpowiedział : "później pani powiem" . Po wykonaniu okularów u optyka okazało się , że okulary są za mocne . W gabinecie straszny fetor nie dało się wysiedzieć , więc nie zadałam więcej pytań tylko szybko wyszłam

Podczas wizyt dr Gałecki skupił się przede wszystkim na reklamowaniu komercyjnych usług jak operacja korygująca wzrok czy sprzedaż okularów korekcyjnych dla sportowców, mimo że przyszedłem do niego wymienić tylko stare okulary. Odradzam.

Lekarz gbur. Powiedział, że " w dupie ma takich pacjentów z NFZ bo na swoich nie ma czasu". Powiedział, że na następną wizytę lepiej tu nie przychodzić bo on jest od jaskry. Ja byłam na wizycie zleconej przez diabetologa a rejestracja stwierdziła, że mają podpisany kontrakt na takie zlecenia. Słowem nie poinformował co stwierdził i kazał w recepcji odebrać diagnozę gdzie są jakieś hieroglify. Nie polecam nawet w potrzebie.

Lekarz godny polecenia. Celnie i szybko diagnozuje problem. Uprzejmy, wszystko tłumaczy i nie naciąga pacjenta na dodatkowe koszty .

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML