lekarz Wojciech Galla

Chirurg naczyniowy

Dr.Galla najlepszy człowiek na świecie:)niesamowite podejście do pacjenta,zawsze uśmiechnięty na twarzy ,przesympatyczny . Wytłumaczy wszystko dokładnie. Poświęci pacjentowi dużo czasu. Uspokoił przed operacja woreczka żółciowego panikarę :)to wielki sukces ,pielęgniarki i anastezjolog super . Zabieg w Salusie

Żaden inny lekarz, tylko dr. Galla😁niesamowite podejście do pacjenta, zawsze z uśmiechem na twarzy, przesympatyczny.Strach przed operacja usunięcia woreczka żółciowego minął nie wiadomo kiedy. Aż chce się pójść na zabieg😂ogólnie cała załoga super, pielęgniarki przekochane, uśmiechnięte, Pan anestezjolog,którego miałam suuuuuper, leżąc na stole rozsmieszyl mnie, wyobrażacie sobie? Nie wiem niestety jak się nazywał, ale suuuuuper. Dzięki takim lekarzom i pielęgniarkom nie ma opcji by bać się szpitala czy operacji❤️jesteście wspaniali. Dorota

Miałam nieprzyjemność mieć przez tego lekarza robioną kolonoskopię. Jeszcze przed podaniem leku zaczął przeprowadzać badanie. Chociaż wiedział, że cierpię, bo czułam wszystko, byłam świadoma, bo leki nie zadziałały przez całe badanie, słyszałam, że musi boleć. Nie, nie musi. Bo to nie była moja pierwsza kolonoskopia w życiu, więc do salusa po prostu więcej nie wrócę. A doktorowi życzę więcej empatii i cierpliwości w przeprowadzaniu tak bolesnych badań.

Cóż tu pisać. Pierwszy raz spotkałem tak empatycznego , dociekliwego i zaangażowanego lekarza. Nie bez powodu wybrałem właśnie dr Gallę. Wczesniej wiele dobrego o nim słyszałem. Pan doktor bardzo sie stara nawiazać koleżeński a nawet przyjacielski kontakt z pacjentem. Czasem rzuci dowcipem. Stres , lęk mijają błyskawicznie. Wizyta przebiega jak spotkanie ze starym dobrym znajomym. Gastroskopia wykonana przez dr Gallę przebiegła sprawnie . Choć badanie jest nieprzyjemne , cały czas pielegniarki i Pan doktor podpowiadają co robić i jak oddychać aby pacjentowi było lżej Po wszystkich przygotowaniach byłem operowany przez ...

Po wszystkich przygotowaniach byłem operowany przez Pana Doktora. Operacja i dwu dniowy pobyt w szpitalu SALUS były dla mnie nowym doświadczeniem . Czułem sie otoczony troską i profesjonalną opieką. A był to trudny czas dla Słuzby Zdrowia
Teraz jestem zdrowym , szczęśliwym , nowym i innym człowiekiem. I ponownie wybieram sie do dr Galli

Świetny specjalista. Profesjonalny, przesympatyczny, uprzejmy i godny polecenia. Cieszę się, że trafiłam na Doktora Wojciecha.. lepiej trafić nie mogłam :) Jest to Lekarz o wielkim sercu, najlepszy jakiego znam.

Człowiek chamski, arogancki, brak kultury.... to nie lekarz. Dwa miesiące temu skręciłam kolano lewej nogi, jestem jeszcze w trakcie hospitalizacji, czekam.na wynik rezonansu. Pech chciał że wczoraj skręciłam sródstopie w prawej nodze. Na izbie przyjęć trafiłam na "jakby owego lekarza". Na dzień dobry był chamski i arogancki. Nakrzyczał na mnie dlaczego ze skręconym kolanem wychodze z domu, choc nie mam żadnych zaleceń siedzenia ani leżenia od lekarza prowadzacego. Okazalo się muszą usztywnić mi prawą stopę gipsem. Nie zgodziłam się na gips z wiadomego powodu....nie będę wstanie skakać na lewej nodze ponieważ mam świeżo skręcone kolano.....i poprosiłam o inne rozwiązanie bo boje się że kolano da swoje znaki jak je obciąże. Usłyszałam, że "latających dywanów w zestawie nie mają " i " że mam sobie wynająć trzech panów do pomocy....dwóch do noszenia, trzeciego do toalety". Jakaś masakra. Składam oficjalna skargę na tego lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

Usłyszałam od swojego brata, że badanie gastroskopowe było okropnym doświadczeniem. Ani lekarz ani jego pielęgniarka nie mają empatii wobec pacjenta, nie umieją uspokoić podczas badania, zamiast tego rzucają uszczypliwe komentarze w kierunku pacjenta. To żenujące usłyszeć od lekarza, że z powodu picia wody "żaby się mogą zalęgnąć"...

Nie polecam . Nie miły, nie uprzejmy . Podejście do pacjenta, poprostu porażka. Człowiek wypalony zawodowo.

Bardzo,ale to bardzo się cieszę że mogłam trafić do p.doktora.Miły, przesympatyczny a do tego profesjonalny lekarz. Wszystko wyjaśni, doradzi.Bardzo dobry kontakt z pacjentem,tak na sali szpitalnej jak i w gabinecie w przychodni.Cala opieka i operacja była na NFZ i powiem szczerze,że naprawdę na najwyższym poziomie. Pan doktor potrafił doradzić,pomóc,uspokoić a to bardzo ważne dla pacjenta.Polecam z całego serca, bardzo dobry spacjalista,godny polecenia lekarz i przesympatyczny człowiek.

Świetny Lekarz uprzejmy miły po prostu anioł nie człowiek 🙂opieka po operacji niesamowicie uprzejma załoga teraz ciężko o takie osoby.