lekarz Wojciech Galla

Chirurg naczyniowy

mistrzostwo,zszywał usta mojej córce po ugryzieniu przez psa,to szczęście że córka trafiła na tego lekarza,a przy tym z poczuciem humoru.

Chce wydać opinię jest to bardzo dobry lekarz: cierpliwy, życzliwy, uprzejmy, cierpliwy. Podczas pobytu mamy w szpitalu bardzo troskliwie opiekował się a gdy byłam bardzo rozstrzesiona spokojnie kilka razy wytłumaczył godny polecenia i mogę zaufać moja ocena to 6 jak w szkole t

Naprawdę super lekarz. Dobry fachowiec, a do tego nie jest zarozumiaLy tylko zwyczajny człowiek. Wszystko wyjaśnił, zajął się jakbym była znajomą czy rodziną doktora, a widział mnie pierwszy raz w życiu. :-)

Profesjonalista pod każdym względem, a przede wszystkim ludzki, troskliwy i cierpliwy człowiek!Z całego serca polecam.

Ten lekarz NIGDZIE nie przyjmuje prywatnie. Jest dostępny tylko w szpitalu. Jako pacjentka zdecydowanie polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Słupsk"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Słupsk

Artur Witalis

ul. Teatralna 1/1
76-200 Słupsk
Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1

Marek Rybarczyk