lekarz Wojciech Gałuszka

Pan Doktor Wojciech Gałuszka najlepszy ginekolog jakiego mogłam sobie wymarzyć do prowadzenia mojej ciąży bardzo miły na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco nawet będąc na urlopie potrafił napisać i uspokoić gdy wyniki złe wyszły polecam każdej kobiecie z całego serca

Wracając do domu od Pana Doktora usmiech nie schodził mi z twarzy. To moja pierwsza wizyta po której śmiem twierdzić że Pan Doktor to osoba , o ogromnej wiedzy którą umie wykorzystać. Profesjonalny, zaangazowany , miły , pełen uśmiechu , umie pożartować jesli trzeba ;) . A co do samej wizyty , pierwszy raz w życiu trafiłam na lekarza który tak dokładnie mnie zbadał. Wytłumaczył co i jak, nie bałam się zadawać pytań a co więcej na każde umiał odpowiedzieć (tak zdażyło mi się na wizycie u innych lekarzy że bałam się zapytać o cokolwiek). Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty miła i przyjemna atmosfera. Polecam z całego serca !! :)

Lekarz w 100% godny polecenia. Niezwykle ciepłe podejście do pacjentów. Świetny specjalista, który wyleczył wszystkie moje dolegliwości. Lekarz z powołania, godny zaufania.

Trafiłam z krwotokiem, pomógł mi bardzo, bardzo kompetentny i kulturalny, polecam.Wszystko mi wytłumaczył, skutecznie zniwelował mój strach i stres no bo przecież każdy się boi.

Tym razem mężczyzna napisze opinie o ginekologu :) Moja żona rodziła na dyżurze dr Wojciecha. Pan doktor przychodził często i pytał się jak się czuje, oraz zawsze tłumaczył co i w jakiej kolejności będzie wykonywane. Nie "znęcał" się nad rodzącą jak lekarz na poprzedniej zmianie tylko spokojnie tłumaczył w odpowiednim momencie - przeczekał aż skurcz minie. Ja jako mąż jestem bardzo zadowolony i sam mógłbym rodzić z tym ginekologiem ^^ W połączeniu z panią położna Anną jest to duet idealny dla rodzącej kobiety, anie wrzaski i pretensje starych komunistycznych położnych, ...

Tym razem mężczyzna napisze opinie o ginekologu :)

W połączeniu z panią położna Anną jest to duet idealny dla rodzącej kobiety, anie wrzaski i pretensje starych komunistycznych położnych, które jak najszybciej chcą się pozbyć rodzącej i nie zważając na jej uczucia.

Takie kontrasty w szpitalu woj. nr 2 na ul. Lwowskiej w Rzeszowie