lekarz Wojciech Gawęcki

Laryngolog

Dr. Wojciech Gawęcki, to przykład wspaniałego lekarza. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jednostkę chorobową. Jest miły, uprzejmy i pełen empatii, nigdy nie traci cierpliwości. Rozmawiając z nim czułam się bardzo swobodnie, tak jak równy z równym. Dobry specjalista o wielkim sercu. Wszystkiego dobrego Panie doktorze. Pozdrawiam serdecznie.

Z dr Gawęckim spotkałam się pierwszy raz w 2013r na oddziale otolaryngologii Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Wyróżniał się kulturą, uprzejmością. Mimo, iż nie byłam jego pacjentką chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, tłumaczył przebieg zabiegu. W bieżacym roku trafiłam do przychodni Medicor w Poznaniu, gdzie doktor przyjmuje. Dodam, że nie była to wizyta prywatna. Zostałam dokładnie zbadana, wysłuchana, skierowana na zabieg- wizyta trwała 30 min. Pan doktor przejmuje się swoim pacjentem. Podchodzi do choroby kompleksowo, działa kompetentnie, a jednocześnie empatycznie. Podczas kolejnego zabiegu w pażdzierniku 2016r dr Gawęcki asystował mi od pierwszych chwil na oddziale. Właściwie to nic takiego, bo przecież byłam jego pacjentką. Jednak on, dokładnie tak samo zachowywał się w stosunku do innych pacjentek, z którymi wcześniej się nie spotkał. Wyrażał zainteresowanie, przychodził w wolnym czasie, tłumaczył, uspokajał. Jest to prawdziwy lekarz z powołania. Gorąco polecam!

Bardzo krzywdząca opinia z dnia 04.05.2013r. Pan Doktor Gawęcki jest b. kulturalny i uprzejmy. Za każdym razem wysłucha pacjenta. Poza tym jest kompetentny i zainteresowany przebiegiem choroby i tego czy leczenie zakończyło się sukcesem :) Doktorze- Ogromnie Dziękuję

Opinia z 04.05.2013 jest bezczelna!!! Zgadzam się z pozostałymi opiniami Pan dr. Gawęcki jest wspaniałym lekarzem, który potrafi, umie i chce wyjaśnić pacjentowi z jakim problemem i chorobą się boryka i co powinien w tej sprawie zrobić. A jeśli chodzi o kulturę osobistą dr. Gawęckiego to jest ona nienaganna większość lekarzy powinna brać z niego przykład. Pacjentka z ul. Przybyszewskiego w Poznaniu Dziękuję panu doktorowi za bardzo dobrą opiekę.

Lekarz Wojciech Gawęcki jest bardzo grzeczny , życzliwy , słowny , szanuje pacjenta. Jest bardzo dobrym lekarzem. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Jest bardzo dobrym lekarzem.
Jestem bardzo zadowolony z leczenia.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wągrowiec"?

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Libelta 9