lekarz Wojciech Gimeła

Bardzo kompetentny lekarz. Prowadził moje obie ciążę i ani przez chwilę nie miałam pomysłu żeby był to ktoś inny.

Oceniam tego lekarza jak najbardziej pozytywnie.Uważam ze jest bardzo dobrym lekarzem i wspanialym czlowiekiem na odpowiednim miejscu.

Super lekarz prowadził moją ciąże od samego początku i jestem zadowolona. Nie zgodzę się z osobami które piszą że nie poświęca wystarczającej liczby czasu. A jeżeli chce się wiedzieć coś więcej to wystarczy zapytać.

Przy badaniach USG córki w 9 m-cu najważniejszą sprawą pana doktora była wymiana zdań z pielęgniarką na temat grzybobrania. Zadnych wyjaśnień do wyników badania,lekceważacy sposób odnoszenia się do dorosłej osoby. Odzywki typu"mała" itp. Zamiast pomagać i wspierać- stresuje pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!!

Zamiast pomagać i wspierać- stresuje pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!!

Polecam wszystkim przyszłym mamom prowadzenie ciąży przez tego lekarza. Siła spokoju i pogoda ducha plus wysokie kompetencje zawodowe.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Maciej Eliszewski

Niepodległości 87a lok. 11