lekarz Wojciech Glanc

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Byłam u Pana doktora 3 razy i szczerze jestem pod dobrym wrażeniem. Konkretna rozmowa i pytania o zdrowie, dolegliwosci. Odpowiednie dobrane przez Doktora dla mnie leki, szybko wyzdrowialam po zapaleniu płuc i poważnej grypie. Poza tym sam od siebie skierowanie na badanie tarczycy nigdy nie miałam ani żaden wcześniej lekarz nie zlecił. Miły, grzeczny i profesjonalnie podchadzacy do choroby i pacjenta Doktor. ☺

Polecam lekarza. Niesamowite podejście! Kompleksowo, nie skupia się tylko na jednym schorzeniu. Zachwycona jestem, bo nie ma przepisywania kolejnych antybiotyków.

To nie lekarz, nie weterynarz......najgorszy sort człowieka....wiele miesięcy leczył mego brata na zęby...a to był rak. Niestety gdy dostał się do prawdziwego lekarza- było dawno za późno....jak stwierdzono - co najmniej 3decydujące ostatnie miesiące.....

Mialam przyjemnosc byc na wizycie ok 2 lata temu i raczej nie wroce. Juz ktos pisal: brak kontaktu wzrokowego, odburkiwanie na pytania, bardzo nieuprzejmy. Kompetencje ciezko okreslic bo chodzilo o zwykla infekcje. W kazdym razie czulam sie bardzo niekomfortowo.

To dobry lekarz, jeden z nielicznych któremu się jeszcze chce zdiagnozować a potem leczyć pacjenta. Jestem długoletnim pacjentem i każdorazowo otrzymałam pomoc u dr. Glanca. Ubolewam jednak, że zatrudnił się w tak żałosnej Przychodni. Niektóre Panie w Rejestracji Przychodni na Wyzwolenia w Łaziskach Górnych psują cały wysiłek lekarzy swoją nieuprzejmością i brakiem empatii. Zdaje się, że Kierownictwo niezbyt często informuje ich jaka jest ich rola i na czym polega ta praca. Szkoda więc dobrego lekarza dla takiej przychodni.

To wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, ktory nie patrzy jedynie na konkretne schorzenie ale ocenia uprzednio calosciową kondycję zdrowotna pacjenta, przeprowadza wywiad i na podstawie wielu informacji stawia diagnozę, co pozwala na jej duzo wieksza trafnosc. Ponadto jest osoba która podnosi zawsze dobre samopoczucie ze względu na duże poczucie humoru i empatii. Polecam tego lekarza :)

Koleś jest oki ja tam zawsze z facetem sie dogaduje

Koleś jest oki ja tam zawsze z facetem sie dogaduje

TOTALNA PORAŻKA ! Nigdy więcej. Olewający i bezczelny. Najgroszy lekarz u jakiego byłam.

Proszę omijać z daleko tego lekarza. Osoba, która wywyższa się przed pacjentem, obraża go, nie słucha, krzywo spogląda. Najgorszy doktor z jakim miałem do czynienia. Mam nadzieję, że niedługo będzie wykonywał "swoją misję" w Łaziskach.

Pan doktor nie nawiązał kontaktu wzrokowego, nie wysłuchał mmie do końca. Receptę wypisał przez badaniem (!), a samo badanie przeprowadził obcesowo (osłuchiwanie klatki piersiowej nie powinno być bolesne dla pacjenta). Pierwszy i ostatni raz.