lekarz Wojciech Gruszka

Najlepszy ortopeda na świecie. Polecam wszystkim bardzo mocno! Wysyła na wszelkie możliwe badania, bardzo dociekliwy. Przy tym bardzo życzliwy.

Lekarz beznadziejny. Diagnoza, cytuję "gdybym widział co pani dolega byłbym mądry". Nie zlecił żadnych badań. Powiedział żeby przyjmować leki które zapisał internista. Na szczęście trafiłam do wspaniałego neurologa który rozpoznał cieśnię nadgarstka, wypisał skierowanie do innego ortopedy. Leczę się dalej ale nie u pana Gruszki.

Bardzo dobry znający się na leczeniu lekarz.Wciąż uśmiechnięty i zawsze pomaga ulżyć w chorobie.Pomógł mi gdy inni lekarze nie pomogli.Szczerze polecam.

wprawdzie wizyta prywatna, ale to bez znaczenia dla lekarza, zawsze jednakowo uprzejmy, kompetentny, życzliwy. Traktuje pacjenta jak należy tzn. ze zrozumieniem. W ocenie jest najwyższy stopień 5, ja jeśli bym mogła zdecydowanie dała bym 100. 100% kompetencji, 100% życzliwości i 100% wszystkiego co potrzebne by leczyć i wyleczyć. Po stokroć dziękuję .

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , o dużej kulturze osobistej,a przede wszystkim kompetentny

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, miły, uprzejmy i znający się na problemie.Bardzo serdecznie polecam.Wdzięczna pancjentka.