lekarz Wojciech Guliński

SUPER DOKTOR POZDRAWIAM! !!! Miły uprzejmy konkret jedyny minus za dużo poświęcenia dla pacjenta ;)

SUPER DOKTOR POZDRAWIAM! !!!
Miły uprzejmy konkret jedyny minus za dużo poświęcenia dla pacjenta ;)

Lekarz z powołania!! Polecam każdemu kto ma problem znalezieniem dobrego lekarza. Poswieci tyle czasu ile wymaga tego pacjent.

Bardzo miły, poświęca dużo czasu pacjentka mimo tego ze na poczekalni ma długie kolejki. Dobry kontakt telefoniczny o każdej porze. Prowadzi moja druga ciążę i mam nadzieje ze będzie wszystko ok jak w poprzedniej. Polecam

Polecam!!!! Pan doktor jest świetny. Zawsze umie wytłumaczyć chorobę, dobrać świetnie leki , jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Leczył mnie przed ciążą i prowadzi moją ciąże od początku (teraz jestem na końcówce) szczerze żałuje, że nie będzie mógł odebrać mojego porodu. Ma świetne poczucie humoru, zna się na swojej pracy, w każdej chwili można do niego zadzwonić gdy ma się jakieś obawy lub pytania. Faktem jest to, że wizyty nie są punktualne ale wydaje mi się, że tylko dlatego iż każdej pacjentce poświecą dużo czasu i uwagi. Zawsze uśmiechnięty i ...

Polecam!!!!
Pan doktor jest świetny. Zawsze umie wytłumaczyć chorobę, dobrać świetnie leki , jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Leczył mnie przed ciążą i prowadzi moją ciąże od początku (teraz jestem na końcówce) szczerze żałuje, że nie będzie mógł odebrać mojego porodu. Ma świetne poczucie humoru, zna się na swojej pracy, w każdej chwili można do niego zadzwonić gdy ma się jakieś obawy lub pytania. Faktem jest to, że wizyty nie są punktualne ale wydaje mi się, że tylko dlatego iż każdej pacjentce poświecą dużo czasu i uwagi. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Pierwszy ginekolog przy którym nie czuję krępacji przy badaniach. Badania wykonywane są dokładnie i delikatnie. Serdecznie polecam.

Inni ginekolodzy powinli iść do niego na nauke jak przyjmować pocjentki,może więcej kobiet badłało by się regulalnie.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gostyń"?

dr

63-830 Pępowo
NZOZ "Ginekolog"
ulica Przy Dworcu 4 A
63-800 Gostyń
Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp z o.o.
ulica Grota Roweckiego 6
63-900 Rawicz
Przychodnia Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"
Droga Lisia 56.
63-810 Borek Wielkopolski