Wojciech Gutowski

Chirurg stomatolog

To był wspaniały lekarz jego podejście do pacjenta było takie, że pacjent rozmawiał z lekarzem i wiedział , że dobrze wybrał. Miły, sympatyczny, wyrozumiały nigdy nie patrzył na to ile zarobi a jak może pomóc pacjentowi.Bardzo jest mi przykro że zmarł. Teraz była rocznica śmierci 28.03.2010r.

To był fenomenalny chirurg którego pomoc w mojej chorobie była bezcenna.Lekarz z ogromną wiedzą i praktyką,człowiek który leczył i pomagał innym nie patrząc tylko na kase wykonywał mi skomplikowane zabiegi chirurgiczne zęby których nie powinno już dawno być po upływie 12 lat są nadal i nie dają zadnyh obiawów.Dziś jeśli ide do stomatologa też wybieram chirurga,poprostu stwierdzam,że skoro płace to lepiej płacić komus kto sie na tym naprawde zna bo bycie stomatologiem a chirurgirm to przepaść lecz do tej pory nie udało mi sie znaleść takiego chirurga jakim był chirurg Gutowski,przyjmował w gdyni na Norwida w prywatnym ambulatorium.Niestety zmarł w 2010r.To był naprawde zawodowiec i profesjonalista w tym co robił.

jedynym minusem wizyt jest czasem dość długi czas oczekiwania na przyjęcie danego dnia, dr Gutowski najlepszy jest do rwania zębów

Gdy zawiedli już wszyscy on pomógł mojej żonie

Gdy zawiedli już wszyscy on pomógł mojej żonie