dr n. med. Wojciech Guzikowski

Beznadzieja kompletna, niekompetentny ignorant. Szpital Położniczy - nawet państwowy jest jego szpitalem i jego zdanie jest najważniejsze (nawet błędne) nie ponosi za swoje decyzje żadnej odpowiedzialności

Beznadzieja kompletna, niekompetentny ignorant.
Szpital Położniczy - nawet państwowy jest jego szpitalem

LEKARZ TRAGEDIA!!! ZERO KULTURY I POSZANOWANIA PRAW PACJENTA!!! WYPISAŁAM SIĘ ZE SZPITALA PO JEDNYM DNIU POBYTU. NA BADANIU GIN USG MNÓSTWO OSÓB NIEPOTRZEBNYCH (STUDENCI). TRWA CHAOS I ZAMIESZANIE. NIKT NIE PYTA CZY SIĘ ZGADZASZ BY CIĘ OGLĄDAŁO PÓŁ OPOLA. W GABINECIE ZABIEGOWYM TO SAMO, CO NAJDZIWNIEJSZE DRZWI NIE SĄ ZAMYKANE PODCZAS BADAŃ I CAŁY CZAS KTOŚ WCHODZI, TO PRZEZ PRZYPADEK, TO COŚ ZAPYTAĆ. ORDYNATOR NIE REAGUJE NA TAKIE ZACHOWANIE, TRAKTUJE PACJENTA JAK KRÓLIKA DOŚWIADCZALNEGO. NA PYTANIA ODPOWIADA DRWIĄCĄ, WYŚMIEWAJĄCO, WYŚMIEWA INNYCH LEKARZY TWIERDZĄC, ZE NIE LICZY SIĘ Z ICH ZDANIEM. NA PEWNO MU TEGO NIE DARUJĘ, BO W ZŁYM STANIE ZDROWIA PRZEZ NIEGO WYSZŁAM ZE SZPITALA, ŻEBY POSZUKAĆ BARDZIEJ LUDZKIEGO SZPITALA...

Strasznie nieprzyjemny, traktujący kobiety przedmiotowo. Mam wrażenie, ze gdyby nie on to na oddziale gin. w szpitalu byłoby o wiele bardziej "ludzko". Lekarz pracujący tylko dla pieniędzy, zero powołania i zrozumienia dla kobiet w cierpieniu...

Pan doktor prowadził moje dwie ciąże i to on przerwał moje nieszczęścia z poronieniami.Polecam wszystkim parom (specjalista od niepłodności męskiej)z czystym sumieniem. Szkoda zdrowia na wizyty u pseudo-specjalistów typu dr.Głąb

Dziekuje mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zuzia ma sie swietnie i co tu pisac Kakretny i

Jestem MAMĄ dzięki temu lekarzowi. Inni lekarze nie potrafili mnie zdiagnozować. Leczyłam się 5 lat u innych lekarzy, a u niego 6 miesięcy. To najlepszy komentarz.

WSPANIAŁY LEKARZ I SPECJALISTA, ZAWDZIECZAM MU TO, ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MATKĄ!!!

Lekarz uprzejmy, ale ze skomplikowanym problemem ginekologicznym odradzam go. Nie ma pojęcia o poronieniach. Jego leczenie polega na "pozytywnym myśleniu".

W szpitalnych warunkach rzeczywiście specyficzny niczym maestro dyrygujący swym zespołem i pacjentami. Na wizycie prywatnej bardzo rzeczowy. Nie odfajkowywuje wizyty. Odpowie na każde pytanie, rozwieje wątpliwości, zleci diagnostykę. Nie licz jednak na to, że będzie trzymał cię za rączkę jeśli jednak szukasz specjalisty- to właśnie on.

byłam w szpitalu nie polecam tego lekarza nie tłumaczy nic jakie badanie miałaś albo ci będzie ci robione jest okropny takich lekarzy nie powinno byc w szpitalu z taką twarza