dr n. med. Wojciech Jalowski

Najlepszy ginekolog w mieście. Wszystko wyjaśnia, uprzejmy, z podejściem do pacjentki. Polecam jak najbardziej

Oceniam bardzo dobrze Pana doktora, zawsze sympatyczny, życzliwy, rozładowuje atmosferę, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie zdziera kasy za wszelką cenę, poświęca tyle czasu ile potrzeba w przeciwieństwie do innej "renomowanej" przychodni w Sochaczewie!

A ja pana doktora Jalowskiego bardzo polecam.Jest uprzejmy,wytłumaczy. Kiedy poproszę zawsze mnie przyjmie. Chodzę do niego już 2 lata i jeszcze nie spotkałam się żeby był nieuprzejmy. Pozdrawiam😊😊😊

A ja już nie wiem co myśleć o tym lekarzu byłam dzisiaj na wizycie 8tc na usg stwierdził krwiak 26 na15mm nie wiem co robić nic za wiele nie wytłumaczył. Na ostatniej wizycie było za małe tento dziecka dzisiaj ani słowa. Mam następną wizyte na koniec grudnia. Chyba oszaleje.

Ja uważam że Doktor Jalowski jest bardzo dobrym lekarzem jest zawsze uśmiechnięty,wesoly,delikatny.Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że Pacjentka wie o co chodzi i napewno nie chodzi mu tylko o kasę bo bardzo często przyjmuje mnie w szpitalu.Każdej Kobiecie bardzo go polecam

Nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety takie dają opinie. Skoro wam sie nie podoba to trzeba było zmieniać. Gdyby pan dr byl zly lekarzem nie miał by tylu pacjerek. Ja go chwale i naprawde polecam. Co prawada nie uratował ciąży bo byla wczesna ale z choroby mnie wyleczyl tabletkami choc miałam miec zabieg. Kobiety polecam wam go gorąco i gdybym miała chodzić to tylko do doktora jalowskiego. Pozdrawiam doktorze😊

Prawdziwy lekarz z kompetencjami. Polecam doktora Jalowskiego jako prowadzącego ciążę. Ja bez żadnego zarzutu w kierunku doktora mam dwie piękne córeczki bliźniaczki i zawsze wszystkim polecam jego osobę.

Moja opinia na temat doktora Jalowskiego jest poniżej krytyki ,rodziłam na jego zmianie zero zainteresowania pacjetką przyszedl porozmawial i poszedl.Pani połozna równiez do niczego jest to A.Dmoch drugi poród odbywał się 19 godzin gzie wody mi odeszły o 9 rano i trzymali mnie do nastepnego dnia do za minute 3 rano jak spadło tetno dziecka do 30 dopiero powstał popłoch ale cóz mi z tego jak dziecko sie urodzilo z sinica i obrzekiem mozgu i pluc dzieki opiece tych państawa lekarza od 19 nie widziałam a polozna zajrzała o 22 gdzie rozwarcie bylo na 7 palcy nic nie robila sobie z tego tylko szyderczo sie smiala jak mowilam ze glowka mi prze to zasmiala sie co kupe ci sie chce ...byl to moj drugi porod wiec wiem jak wyglada porod i parcie.Dziecko niestety zmarło po 4 godz i 25 min taki maja sprzet ze nie mieli czym zaintubowac ale wazniejsze sa papieroski niz czlowiek z bolami cierpiacy i proszacy o cesarke .Fakt jest taki ze byla to niedziela i przed swiatami Bozego Narodzenia wiec zycze temu panstwu by przezywali kiedys podobny bol jak ja ...Nie polecam tego doktora najgorszemu wrogowi....

doktorek kpi z pacjętow . Zero wyrozumiałości dla kobiet ktore maja zagrozenie utraty dziecka

Witać, że lekarz nastawiony tylko na pieniądze, choć trudno mi nawet nazwać go lekarzem. Kiedy pracując w publicznej służbie zdrowia naraża kobiety w 9 miesiącu ciąży na stres krzycząc na nią. Zdecydowanie składam skargę do Izby Lekarskiej. Niedopuszczalne zachowanie