lekarz Wojciech Jankowski

Neurolog

z czystym sumieniem polecam dr. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że jestem spokojny o zdrowie mojej mamy

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia, Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.

Profesjonalizm i zrozumienie problemu.Pan doktor wykazuje duże zaangażowanie i z szacunkiem traktuje pacjenta.To była moja pierwsza wizyta, ale jestem bardzo zadowolony.

Ocena negatywna.Mialem miec robiony rezonans.Pytałem szanownego lekarza czy mozna zrobic rezonans na NFZ odpowiedział mi,żę nie.Zaproponował mi rezonans tylko i wyłacznie prywatnie.Na szczęscie nie jestem frajerem i wszystkiego się sam dowiedziałem.Jaki z tego efekt.Jest rezonans na NFZ i terminy wcale nie róznią się od tych prywatnych..Wiem co miał na celu.Jak poszedłem na NFZ to utracil pacjenta w celu kolejnej wizyty u niego.Lekarz który ma w sobie empatię tak nie postępuje

Lekarz super dzięki niemu mogę chodzić.Poświęcał mi dużo czasu ,zawsze cierpliwie mnie wysłuchał i odpowiadał na moje każde pytania Dużo Jemu zawdzięczam.

Chwala go tylko ci, którzy leczą się prywatnie. Nie polecam, zdala od takich konowalow, bo to nie lekarz tylko dorobkiewicz.

Stanowczo odradzam i nie polecam!!!! Dzieli pacjentowi na lepszych i gorszych, brak serca podejścia do pacjenta.

Nie polecam!!!! Podejście do pacjenta nie ciekawe, znieczulica, na oddziale nie za ciekawie, a przy wypisie ze szpitala mimo większej poprawy pacjent pozostawiony sam sobie.

Polecam, zarówno w leczeniu indywidualnym jak i szpitalnym wykazuje się profesjonalizmem,kompetencją i bardzo empatycznym podejściem do pacjenta. Negatywne opinie wynikają z ogólnego niezadowolenia samych pacjentów z siebie, (pewien anonim napisał: "leczył mnie jakimiś śmiesznymi przysiadami i bzdurnymi metodami"), ludzie nie mają pojęcia że te bzdurne przysiady a wiem, że mówimy o metodzie McKeziego- bo takie się zaleca na neurologi, postawiło ludzi na nogi. Ów niezadowolony wolałby najeść się chemii, sam pewnie niezbyt zadowolony jest nawet z siebie. Jak wielki jest świat tak wielu jest różnych ludzi i gustów.

Bardzo dobry specjalista, który miał czas na wytłumaczenie całego procesu leczenia i ratował pacjenta do samego końca choć rokowania były złe. Dziękujemy!