dr n. med. Wojciech Jaszczurowski

Kardiolog

2,9
2,9

Its pleasure to meet him , i appreciate his concerns and care , he treat everyone like his family member, i feel much better after his advice, blessing Dr. Wojciech

Bardzo dobry lekarz. Tłumaczy chorobę i leczenie w sposób rzeczowy i zrozumiały. Jest zasadniczy. Jeden z najlepszych kardiologów u jakich byłam. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu. Od czasu jak zmienil mi leki czuje sie bardzo dobrze. Dziekuje

Mój mąż od 17 lat choruje na migotanie przedsionków i na nadciśnienie, 6 lat temu miał udar mózgu, cały czas leczył się u innej pani doktor bez pozytywnych objawów. Poszliśmy do dr Jaszczurowskiego uśmiechnięty na żywo jak na zdjęciu. Zaraz zmienił mężowi wszystkie leki zostawił tylko Pradaxę. Kochani pacjenci byliśmy niedawno po półrocznej przerwie do kontroli z wynikami. Ciśnienie książkowe, cholesterol jak z baki i inne wyniki wyborne. Dr potrafił podnieść męża na duchu teraz nawet się uśmiecha, chodzi na spacery i ćwiczy aż chce się z nim pić kawę i grać w karty. Polecam szczerze dr Jaszczurowskiego wszystkim pacjentom , którzy potrzebują przywrócenia wiary w siebie i oczywiście bardzo kompetentnego leczenia.

Człowieka który nie powinien być lekarzem. Nie interesuje się pacjentem. Zero wrażliwości i etyki lekarskiej.

"Ma pan poważnie chore serce i nic nie możemy zrobić. Musi się pan z tym pogodzić. Pana stymulatora tez nie możemy sprawdzić, bo nie mamy takiego urządzenia. Niech sobie pan jedzie tam, gdzie go panu wszczepiono." Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego? Nie rozmawia z chorym. Nie wyznacza do pracy lekarzy prowadzących sam decyduje o wszystkim. Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę - współczuję. Szkoda, że nie ma w gwiazdkach opcji "0"

Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego?
Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę - współczuję.
Szkoda, że nie ma w gwiazdkach opcji "0"

bardzo wysokie kompetencje z zakresu kardiologii,w sposób zrozumiały dla pacjenta tłumaczy chorobę oraz sposób leczenia ,po prostu zna się na swojej profesji, jestem jego pacjentem od kilku lat i mogę zdecydowanie polecić.

W zupełności zgadzam się z negatywnymi opiniami o tym lekarzu,jeżeli można go nazwać lekarzem. Zero podejścia i uprzejmości do pacjenta, zero tłumaczenia choroby,co do polecenia,to raczej odradzam.

nie podejmuje sie leczenia osób starszych, wręcz przeciwnie uważa,że w pewnym wieku już wogóle nie warto leczyć

Pewny siebie , mało poświęca czasu, nie tłumaczy choroby

Pewny siebie , mało poświęca czasu, nie tłumaczy choroby