lek. dent. Wojciech Jeżewski

Daję komplet gwiazdek przy każdym elemencie wizyty. Dr Jeżewski jest perfekcjonistą, który nie wypuści pacjenta z fotela dopóki wszystko nie bedzie na tip-top. Oprócz leczenia zachowawczego, miałam usuwane dwie ósemki pod leczenie ortodontyczne i nie wyobrażam sobie, że można zatrzymanego i źle ukorzenionego zęba usunąć delikatniej! Znieczulenie znieczuleniem, ale sposób pracy i podejście do pacjenta dra Jeżewskiego sprawia, ze zawsze czuję sie wyjątkowo komfortowo na fotelu dentystycznym. Bardzo uczciwe ceny w stosunku do bardzo wysokiej jakości usług. A zanim zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne, dr Jeżewski szczerze powiedział mi o możliwych długotrwałych skutkach ubocznych takiego leczenia (w moim konkretnym przypadku) - o których żaden ortodonta nie raczył mnie poinformować (bo straciliby potencjalną pacjentkę). Polecam dra z czystym sumieniem. Właśnie umawiam się na wizytę kontrolną po ponad 7 miesiącach.

Moim zdaniem Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Niejednokrotnie przychodziłam do niego z trudniejszym przypadkiem i nigdy się nie zawiodłam. Doktor zajmował się też u mnie niewdzięczną pracą poprawiania po innych lekarzach. Co jest dla mnie istotne, zawsze czuję się dobrze poinformowana o metodologii leczenia. Doceniam to, że doktor Jeżewski udziela kompleksowych informacji o postępowaniu medycznym i poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Uważam też, że Pan doktor jest bardzo dokładny, na co zwracam szczególną uwagę. W mojej opinii jest to lekarz godny zaufania i polecenia.

Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście. Pierwszy raz czułam, że jestem w profesjonalnych rękach. Gdyby była taka możliwość przyznałabym 6 za profesjonalizm w każdym calu, poczynając od pomocy stomatologicznej bardzo uprzejmej i również profesjonalnej. Atmosfera powoduje, że człowiek jest mniej zestresowany. Uczciwość i jasność przekazywanych informacji na najwyższym poziomie. Czas poświęcony na rozmowę, jasne i rzetelne omówienie problemu. Troska o komfort pacjenta. Troska o każdego zęba. Mega umiejętności! Patrząc wstecz, każdy poprzedni dentysta położył by kreskę na moim zębie. To bardzo budujące, że są tacy lekarze. Razem z żoną wykonują niesamowitą pracę. Polecam i jeszcze raz polecam.

Nazywam się Wojciech Jeżewski i chciałbym ustosunkować się do nieprawdziwych informacji od anonima z dnia 12122013.W całej historii działalności gabinetu w Pszczynie jeszcze nigdy żaden zabieg usunięcia zęba nie został wyceniony na 560 zł,zdarzały się ósemiki dolne całkowicie zatrzymane w kości żuchwy leżące poziomo gdzie zabieg usunięcia wymagał dzielenia zęba na kawałki,usuwania kości i twał po półtorej godziny i kosztujące 350-400 zł natomiast kwota 560 nigdy się nie pojawiła czy to przy wycenie ,czy po wykonanym zabiegu i pacjent o kosztach zawsze był informowany wcześniej przed zabiegiem.Nie rozumiem dlaczego komuś aż tak zależy na dyskredytacji mojej osoby i gabinetu jako całości i podejrzewam ,że jest to koleżanka? bądź kolega? po fachu z konkurencyjnego gabinetu.Mam jedynie nadzieję ,że to nie kolega bądź koleżanka wysyłający do mnie powikłane przypadki leczenia kanałowego bąź chirurgiczne z prośbą o wyjęcie złamanego narzędzia z kanału,bądź dokończenie usunięcia zęba z którym sobie Pan lub Pani doktor nie poradziła.Smutną jest rzeczą ,że ludzie posuwają się do takich środków,mam nadzieję ,że Anonim się ujawni i przypominam ,że za głoszenie nieprawdy grozi odpowiedzialność karna.Pozdrawiam wszystkich moich prawdziwych pacjentów Wojciech Jeżewski

Witam- nie polecam tego gabinetu. Pan Doktor jest chytry i cięty na kasę- wybrałem się celem konsultacji i usunięcia korzeni zęba i Doktor wycenił zabieg na 550zł twierdząc że to skomplikowany zabieg chirurgiczny. Udałem się więc do innej lekarki i ona z uśmiechem usunęła zęba w przeciągu 5min za kwotę 150zł z uśmiechem i fachowo-mówiąc że to najprostsza ekstrakcja. Na litość boską! NIE POLECAM_ NACIĄGACZE!!!

Witam,miałem w dentice wykonane implanty ,łącznie 4 z regeneracją kości i nadbudową kości w zatoce szczękowej za połowę tego co bym zapłacił w Klinice w Bielsku,w której byłem wcześniej na wycenie.Mijają już 3 lata i wszystko funkcjonuje super.Wcześniej leczyłem się u dr Wojtka w klinice pod Szyndzielnią w Bielsku,w której wtedy pracował i byłem bardzo zadowolony.Polecam wszystkim,pełen profesjonalizm

Byłam u Pana doktora Jeżewskiego kilka razy i jest Rewelacyjny.Zawsze chodziłam prywatnie do dentysty,a mimo to miałam robione zęby na "odwal".Doktora poleciła mi moja mama:)i od tej pory mam zęby jak perełki:))).Polecam każdemu!!!

Miałam w Dentice robione leczenie kanałowe pod mikroskopem siódemki gornej.Wcześniej ząb bolał i został zatruty w innym gabinecie i usłyszałam że mam sobie poszukać gabinetu z mikroskopem,bo Pani doktor ze względu na pokrzywione kanały się nie podejmuje leczenia.Od koleżanki,która w dentice robiła sobie implanta i była bardzo zadowolona, dostałam namiary na dr.Jeżewskiego.Ząb przed zatruciem bolał jak diabli,w czasie zatruwania pomimo znieczulenia też trochę .Miałam już zęba leczonego kanałowo i pamiętam że trochę bolało i wizyt było chyba cztery albo pięć,natomiast w Dentice wszystko odbyło się na jednej wizycie.Fakt faktem musiałam leżeć chyba półtorej albo dwie godziny,ale nic poza głową od podgłówka nie bolało. Wszystkim polecam Marzena