dr n. med. Wojciech Kaniuk

3,6
3,4
3,6
3,5

Lekarz przez pierwsze 3wizyty bardzo konkretny. Po wywiadzie i testach alerg.skierował mnie na zabieg PRZEGRODY NOSA, i tu kobiec plusów. Po zabiegu, ktory osobiście wykonywal, na wizytach kontrolnych brak zainteresowania, nawet nie zapytał jak sie czuje, czy coś mi sie dzieje. Podejscie do pacjenta fatalne, o wszystko trzeba sie wypytywac, tzn prosic. Masakra

Niestety ja też nie mogę wydać dobrej opinii o tym lekarzu Wojciechu Kaniuku - leczyłam się prywatnie u dr i prywatnie miałam endoskopie zatok, a przed samym zabiegiem zachorowałam jakiś wirus dostałam gorączki i pojechałam na wizytę zapytać podkreślam zapytać się czy w takim wypadku będzie operacja dr powiedział, że będzie i była i jeszcze skasował za wizytę:) a na drugi dzień przecież płaciłam za zabieg 3000 zł który mi nie pomógł - od tego czasu non stop ropa w zatokach i tak przez 3 lata już się męczę pogorszony słuch itd. inny laryngolog powiedział, ze operacja przeprowadzona przez dr Kaniuka - nie została wykonana dobrze - chyba nie dokończył zabiegu. Jeszcze byłam parę razy po zabiegu na wizytach ale nic niestety mi nie pomógł . Jedyne co to chyba wyciągnąć pieniądze z portfela :) i dodam jeszcze że nie zbyt sympatyczny - odradzam wizyty u doktora - Weronika R.

Lekarz niekompetenty, Nieuprzejmy, przerywa wypowiedzi pacjenta. Nie pretenduje na miano lekarza. Nieprecyzyjny, doprowadził moja osobę swoją postawą do łez za 120 zł. Oprócz zajrzenia do gardła, uszu i nosa nie wykonał żadnego badania. Odesłał do lekarzy, u których jak mu wspominałam juz byłam. Nie polecam!!!

Ja nie mam dobrych doświadczeń z wyżej wymienionym lekarzem. Może poświęca czas i tłumaczy leczenie, jednak w moim przypadku lekceważył pytania dotyczące zalecanej terapii, a jak zacząłem pytać o ludzi, którym leczenie nie pomogło to zaczął być nieprzyjemny i nerwowy. Odnoszę wrażenie, że wszystko jest dobrze jak mówi Pan doktor, jak pacjent zaczyna zadawać niewygodne pytania to jest już źle. Druga rzecz lekarz stara się, aby wizyty były regularne nawet gdy nie jest to konieczne. Okazało się, że kilka razy zupełnie niepotrzebnie jechałem, tylko po to, żeby sobie porozmawiać o rzeczach nieistotnych. Ostatnia sprawa czas i pieniądze. Leczyłem się prywatnie za każdą wizytę płaciłem z własnej kieszenie i praktycznie przy każdej wizycie musiałem czekać (nawet 1,5 godziny opóźnienia), na początku miałem nadzieję, że warto. Jak się okazało w moim przypadku nie miało to sensu.

Odczulam syna już ponad 2 lata .Jedyny lekarz który wprowadził porządne leczenie i widzę ogromną poprawę.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bieruń"?

al. Niepodległości 186

Poziomkowa 15
Tychy

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna