lekarz Wojciech Klonowski

Do Pana Doktora Klonowskiego chodzę od dziecka. Moja historia leczenia zębów nie jest specjalnie skomplikowana (leczenie ubytków ze znieczuleniem, lakowanie zębów, usuwanie kamienia), żadnych koronek/leczenia kanałowego itd. Osobiście jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych usług. Lekarz jest delikatny i empatyczny, a dzięki temu, że dużo mówi i zagaduje, zupełnie nie stresuje się wizytami :)

Profesjonalny, miły, cierpliwy, konkretny stomatolog i bardzo kulturalny człowiek, serdecznie polecam.

Dobry, rzetelny specjalista oraz uprzejmy i kulturalny człowiek. Leczy u niego zęby cała moja rodzina, ja i kilku znajomych z pracy. Polecam.

Dentysta Klonowski poswieca pacjentom tyle czasu ile potrzeba, dokladnie jak mistrz rzezbi wszystkie wypustki w wypelnieniach. Polecony mi zostal przez kolezanke i bardzo sie ciesze poniewaz odbudowal mi zeba po rozsadnej cenie. cierpliwy delikatny troszke gadula ale opowiada o zebach i innych powiazanych sprwach, polecam!

Naprawdę kocha swój zawód. Jedyny stomatolog u którego czuję się pewnie!!!!

Naprawdę kocha swój zawód. Jedyny stomatolog u którego czuję się pewnie!!!!

Uważam,że Pan Klonowski jest świetnym dentystą.Leczę u niego zęby już z 10 lat,zresztą mój mąż też i jesteśmy bardzo zadowoleni.Bardzo polecam wszystkim dr,jest bardzo dokładny i poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu na ile dane schorzenie tego wymaga.

Rok po leczeniu knalowym u tego "lekarza" spuchlem, zaczalem odczuwac silne bole i pojawila sie ropa. Inny lekarz tym razem juz z prawdziwego zdarzenia stwierdzil przetoke i na szczescie wyleczyl mnie. Stanowczo odradzam Wojciecha Klonowskiego.

Po prostu pomógł mi w sprawie z która nie radzili sobie inni lekarze. zab jest już kilka lat,a miał być usunięty.Wczoraj robiliśmy zdjęcie i wszystko jest w porządku

To dobry lekarz.Chce mu się zastanowić co dolega pacjentowi.Nie działa zbyt pochpnie.Zgłosilem sie z bólem zęba.Koszt to wizyta i znieczulenie(50 zł)

Wypełnienia z nawisami i słabo dobrany kolor - poszły do wymiany, korona bez schodka wyraźnie odcina się od dziąsła, leczenie endo bardzo dobre ogólnie na początku wydawało się super ale na końcu wyszło dość cienko. Jest bardzo miły ale nie polecam.

Wypełnienia z nawisami i słabo dobrany kolor - poszły do wymiany,