dr n. med. Wojciech Kluszczyk

Doktor Kluszczyk zasługuje tylko na najlepsze słowa. Jego podejście do pacjentki i empatia są na najwyższym poziomie. Dzięki niemu mam córkę i jestem w kolejnej ciąży. Nie olał mnie po poronieniu, zlecił badania i wspierał podczas starań. Jego wiedza jest obszerna i ciągle aktualizowana, dzięki czemu efektywnie jest w stanie walczyć z niepłodnością. Polecam lekarza całym sercem

Dla nas p. Doktor jest cudotwórcą Serdeczne podziękowania dla P. Doktora Wojciecha Kluszczyka dzięki jego ogromnej wiedzy,zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu do pacjenta dziś cieszymy się 32 tyg. ciąży. Do P.doktora trafiliśmy z polecenia dwa lata temu po 14 latach leczenia i starań w innych klinikach i gabinetach , bez rezultatu nawet jeśli zaszłam w ciążę traciłam ją do 8 tyg. Nie mogę nie wspomnieć o P.Karinie zawsze otwarta i serdeczna dla pacjentek, chętna do pomocy,przy jednym z dość nieprzyjemnych badań w gabinecie P.doktora trzymała mnie za rękę Bardzo dziękuję P.Karino ❤ P.doktor byl zawsze do naszej dyspozycji ,ze względu na to ze mieszkamy za granicą mogłam zawsze zadzwonić o poradę i również nie było problemu z wizytami, bywało że P.doktor przyjmował nas w sobotę i zdażyło się również w niedzielę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia P.doktora pamiętajcie że P. Doktor jest wybitnym lekarzem a nie jasnowidzem, nam również zlecił mnóstwo badań skoro nic nie wychodziło na jednych wynikach to szukał głębiej i zlecał kolejne, dla nas jest to normalna procedura aby postawić prawidłową diagnozę.Doceniamy zaangażowanie P.doktora, który nocami "wertował " nasze wyniki badań z ostatnich 14 lat. W innych klinikach a trochę żeśmy ich przeszli ,nie dążyli do poznania przyczyny poronień tylko leczyli taśmowo według swoich procedur. P.DOKTORZE JEST PAN WIELKI DZIĘKUJEMY

Super lekarz. Kompetentny, konkretny błyskawicznie podejmuje trafne decyzje. Wszystkie badania można zrobić na miejscu. Świetny fachowiec. Polecam wszystkim.

Super lekarz.
Kompetentny, konkretny błyskawicznie podejmuje trafne decyzje.
Wszystkie badania można zrobić na miejscu.
Świetny fachowiec.
Polecam wszystkim.

Na pewno godnny polecenia. Co do kompetencji i zaufania do wiedzy Dr Kluszczyka nie mam żadnych wątpiwości. To samo z wytłumaczeniem mi mojej choroby oraz całego procesu leczenia. Bardzo podobało mi się to, że w jednym miejscu mogłam zrobić wszystko - od badań, przez zabiegi, aż po cały proces leczenia, później monitorowania ciąży. TO naprawdę ułatwiało sprawę. Gabinet, w sumie wszystkie trzy, bardzo dobrze wyposażone, doktor uprzejmy :) ma swój charakter, ale jest naprawdę w porządku człowiekiem. Wszystkim dziewczynom, które jeszcze się zastanaawiają chciałabym powiedzieć, że nie ma na co czekać tylko jeśli macie jakieś problemy to polecam z całą odpowiedzialnością doktora Kluszczyka!

trafilam do doktora Kluszczyka po tym jak poroniłam dwie poprzednie ciąże, teraz cieszę się małą parką urwisów - bliźniaki :)

O doktorze Kluszczyku dowiedziałam się drogą pantoflową. Znajomi mi go polecili no i poszłam. Jestem z okolic Wodzisławia. Nie wiedziałam, że tutaj mamy tak dobrego lekarza do spraw leczenia niepłodności. Słyszałam o doktorze jeszcze jak był ordynatorem, ale później nie wiedziałam co robi. Z mężem staraliśmy się o dziecko od 1,5 roku i już myślałam o dojazdach do innego województwa... do specjalistycznej kliniki. Nie wiedziałam, że mam ją ppod nosem. Albadt od dr Kluszczyka - polecam gorąco! Diagnostyka, leczenie, prowadzenie ciąży - wszystko w jednnym miejscu. Już po pół roku leczenia byłam w ciąży :)

Jak dał sobie radę z takim trudnym przypaddkiem jak mój, to da sobie radę z każdym :) nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak mój poprzedni ginekolog mi zaszkodził. doktor Kluszczyk mnie "ponaprawiał" i dziś jestem szczęśliwą mamą :)

Polecam wszystkim doktora . Jest dokladny uprzejmy I mozna na nim polegac. Prowadzil moja drugs ciaze I wszystko bylo w porzadku a w pierwszej chodzi lam do innego lekarza I dziecko urodzilo sie jako wczesniak w 33 tyg. Polecam jeszcze raz , Nie zawiedzie was !

Bardzo dobry lekarz, zna się na tym co robi w 100%. Godny zaufania i bardzo rzeczowy. Co do kosztów za wizyty prywatne to standardowe. Bardzo dziękuje Panu dr. Kluszczykowi za, to że mogę się cieszyć ciąża i zawsze potrafi rozładować mój stres. Inni lekarze olali mój problem i twierdzili "tak musi być". A poczucie humoru jak najbardziej mi odpowiada :) Pozdrawiam!

Weterynarz a nie lekarz!!! Kompletnie na niczym się nie zna!!! Podejście do pacjenta po chamsku!!! NIE POLECAM!!!