lekarz Wojciech Kochaj

Pan doktor to profesjonalista godny polecenia ! Świetny specjalista na którego dzisiaj trudno trafić.

Z dużą rezerwą jechałam na pierwszą wizytę, ale okazało się, że niepotrzebnie. Lekarz znakomity. Spokojny, opanowany, niezwykle kulturalny, odpowiada na wszystkie pytania, nie popędza, nie komentuje niepotrzebnie. Długo mogłabym wymieniać zalety. Pielęgniarka pracująca (na Traugutta) razem z lekarzem przemiła, dyskretna, sympatyczna. Ogólnie: jestem pod wrażeniem. Polecam bezwzględnie.

Lekarz kompetentny, konkretny i uprzejmy, o wysokiej kulturze osobistej, doskonały fachowiec, z ogromnym doświadczeniem. Szczerze polecam!

Stanowczo nie polecam !!!!!!!!!!!!!!Lekarz do pacjenta odnosi sie bez szacunku i jest gburowaty!!!!!

Uważam, że lekarz jest od leczenia a nie od bycia miłym. Bardzo konkretny fachowiec, pomocny i rzeczowy. POLECAM !!!

Pan dr Kochaj jest ordynatorem w BCO na oddziale ginekologii onkologicznej. Leżałam na tym oddziale i mogę stanowczo stwierdzić, że jest świetnym specjalistą i bardzo konkretną osobą. Rozmawia z pacjentem tyle ile tego wymaga jego stan. Odniosłam wrażenie że jest skromnym, bardzo dobrym człowiekiem. Nie pasuje do powszechnych opinii o lekarzach. Polecam.

Nie pasuje do powszechnych opinii o lekarzach. Polecam.

Świetny fachowiec,konkretny,dokładnie tłumaczy ,nie rozczula się, ale wprowdza spokój bo powoli bez pośpiechu wykonuje badania i wpisy. Dla mnie rewelacja , polecam szczerze !!!

Dla mnie rewelacja , polecam szczerze !!!

Trafiłam tam z polecenia. Konkretny. Wyznaczył termin operacji, wykonał i było OK

Bardzo dobry specjalista warty polecenia . Nie owija w bawełnę krótko na temat .

dlaczego dziewczyny tak piszecie moze nie jest urodziwy ale z głowa takie komentarze to on nawet nie czyta