lekarz Wojciech Kocoń

2,9

Dr Kocoń jest bardzo specyficznym lekarzem, prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona, poleciła mi go znajoma, trochę dziwny ale dobry w swoim fachu, zna się na rzeczy, dobry fachowiec, jeżeli chodzi o usg. ogólnie polecam.

Pan Doktor jest specyficznym człowiekiem. Na początku może wydawać sie mało sympatyczny, ale z każdą wizytą jest lepiej. Jestem jego pacjentką już od paru lat i obecnie jestem w drugiej ciąży, która (zresztą jak i pierwsza) jest prowadzona przez doktora i naprawdę nie mam powodów do narzekań.

Nie polecam tego "doktora"!!!!!!! Nie potrafi wytłumaczyć przebiegu choroby... Poszłam do niego na wizytę,bo podejrzewałam ciążę, gdy okazało się że jest to ciąża pozamaciczna, nie dość że mi nie wytlumaczył co to jest, to jeszcze gdy spojrzał w moją kartę i zobaczył że wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, jego reakcja na tą ciążę wyglądała następująco: "to chyba pani się cieszy, że nie jest w ciąży skoro pani brała tabletki antykoncepcyjne", zatkało mnie. Mało tego, gdy robił mi badanie cytologiczne, powiedział ze mam polipa, nic nie wytłumaczył co to, co trzeba robić z tym fantem, zapytał tylko czy mi przeszkadza, gdy powiedzialam że nie, zostawił tę sprawę i zakończył wizytę. Od osób trzecich dowiedziałam się co to tak naprawde jest i co trzeba z tym robić. Nie polecam!

Pacjentkom, które poważnie traktują swoje zdrowie nie polecam tego lekarza. Robiąc mi badanie usg stwierdził, że wszystko jest w porządku choc miałam dolegliwosci. Dwa dni po tym znalazłam sie w szpitalu i tamci lekarze widząc opis tego usg byli wielce zdziwieni.

Robiłam u doktora usg. Niestety postawił złą diagnozę, powiedział mi, że jestem ciężko chora. Gdy poszłam do mojej lekarki, okazało się, że nie miał prawa postawić takiej diagnozy na podstawie tak małych danych oraz, że usg było nieprawidłowo wykonane. Ja na szczęście jestem zdrowa, ale cały tydzień martwiłam się, że jestem bezpłodna. Nie polecam!

Polecam Pana doktora. Jest bardzo profesjonalny, rzetelny, a że przy tym się nie wdzięczy, nie uśmiecha...mnie to nie przeszkadza. To w końcu lekarz a nie małżonek:) Generalnie polecam jako prowadzącego ciąże.

Generalnie polecam jako prowadzącego ciąże.

oceniłam lekarza jako kierownika placówki,w której jestem pacjentką od początku jej istnienia.Prosiłam o pomoc,a uzyskałam bezduszność,arogancję. Lekarz, kierownik placówki nie chciał zajrzeć do karty,potraktował mnie jak oszustkę!

Nie znosze tego lekarza, jest chamski, bezczelny, niesympatyczny a najgorzej zlosci mnie to, ze jako lekarz tak delikatnej, kobiecej specjalizacji nie zaklada fartucha. Pytalam czy powinnam stosowac jakies suplementy czy robic badania przed zajsciem w ciaze. On spytal: a chce pani juz zajsc w ciaze? Mowie: na razie nie, ale moze niebawem bede chciala i chce wczesniej wiedziec co i jak. Na co pan dr. to jak bedzie pani chciala zajsc to sie pani wtedy spyta. No nie znosze tego faceta. Raz odwolywalam wizyte ale rejestratorka nie zanotowala - pan ...

No nie znosze tego faceta. Raz odwolywalam wizyte ale rejestratorka nie zanotowala - pan Kocon byl uprzejmy mnie wrecz ochrzanic na nastepnej wizycie, ze sie nie pojawilam. Jak powiedzialam, ze odwolywalam ale moze rejestratorka nie zanotowala - nawet nie przeprosil za to mnie tak napadl. Poszlam wyjasnic sprawe u pani z rejestracji a ona: no taki jest ten nasz pan doktor...
Niczego nie moge sie dowiedziec na wizycie, najlepiej aby nie zadawc niewygodnych pytan bo pan doktor nie jest stworzony do objasniania tumanom rzeczy oczywistych i wszelkie pytania krotko ucina.
Chodze prywatnie do doktor Mileckiej. Nie jest to ciepla cioteczka, ktora po glowce poglaszcze i nie jest specjalnie wylewna ale za to jest konkretna, wszysciutenko wyjasni, na kazde pytanie odpowie, pokieruje na badania. Ginekolog a wykryla u mnie tarczyce :) Kazala sie przebadac bo jej sie 'podejrzana' wydalam i miala racje.
Do Koconia nie pojde juz nawet na cytologie czy usg - ani za darmo, ani nawet gdyby ktos mi jeszcze zaplacil za to. NIE.

Początkowo nie byłam przekonana natomiast teraz uważam że jest to dobry lekarz jestem w pierwszej ciąży a Dr.Kocoń prowadzi ją od początku i uważam że robi to dobrze.

Nie polecam! Odradzam! Pan doktor uważa, że wie wszystko najlepiej. Natomiast osobiście się przekonałam jak wielu rzeczy nie wie, a co gorsza- nie znając się na wielu rzeczach ocenia, krytykuje i obraża ludzi! Jak widać antykoncepcja może zaszkodzić nawet kiedy się jej nie stosuje na własnej skórze...

Nie polecam! Odradzam!