lekarz Wojciech Kondraciuk

Chirurg onkolog

2,7

Absolutnie NIE polecam . Fachowcem może był dobrym , ale czas u niego się zatrzymał . za to kasę liczyć potrafi . Brak informacji o kosztach zabiegu , zbywanie pacjenta . na końcu przy podliczeniu spadłam z krzesła słysząc cenę (kilka tysięcy zł) . myślałam ,że to żart , ale jednak nie . Kilka lat temu za ten sam zabieg brał 50 zł a dziś już 400 zł , chyba lekka przesada . W momencie usuwania większej ilości znamion można się bardzo zdziwić . Bardzo jestem rozczarowana .

Lekarz o bardzo wyjątkowej osobowości, krzykliwy, troszkę narwany ale na moje po prostu z zasadami... Choć opierdzielił mnie przed zabiegiem to i tak polecam. Dogadaliśmy się bez problemu i swoją pracę wykonał doskonale. Trafna diagnoza która została w późniejszym czasie potwierdzona wynikami. Wyniki bardzo dobrze przetłumaczył na ludzki język bo z tych opisów człowiek nic nie rozumie... Natomiast żale pt. "nie chciał już przyjąć" należy kierować do NFZ-tu bo to nie wina lekarzy że mają narzucone limity nie tylko ilościowe ale i czasowe a obrywa się lekarzom bo są pod ręką... Przecież to nie ich wina - "PAN" karze, sługa musi... Lekarz też człowiek miejmy w sobie trochę empatii...

Wizyta niezbyt przyjemna ze względu na podejście lekarza do pacjenta. Nie zwraca uwagi, czy badanie jest nieprzyjemne, czy nawet bolesne, przynajmniej w moim przypadku. Hipoteza postawiona trafnie, ale mimo sprawy "pilnej" jak to sam lekarz określił, były problemy z przyjęciem mnie na odczyt wyników badań, bo lekarzowi chciało się wyjść wcześniej do domu. Stwierdził, że "już wyłączył komputer" i nie przyjął mnie mimo, że byłam ostatnią osobą. Na tym zakończyłam kontakt z tym lekarzem. Może i posiada wiedzę w swojej dziedzinie, ale to nie wystarcza żeby leczyć ludzi, trzeba być ...

Może i posiada wiedzę w swojej dziedzinie, ale to nie wystarcza żeby leczyć ludzi, trzeba być chociażby kulturalnym.

bardzo dobry lekarz,bardzo nam pomógł z naszą córeczką

bardzo dobry lekarz,bardzo nam pomógł z naszą córeczką

Może i Pan doktor jest trochę obcesowy w kontaktach z pacjentami, ale niewątpliwie jest dobrym fachowcem. Leczyła się u niego moja Mama i ja również do niego chodzę. Po przedstawionej diagnozie przedstawił bardzo dokładnie sposób leczenia. Być może czasem w relacjach z pacjentami/tkami jest trochę "brutalny", ale jak sam kiedyś powiedział w tym fachu liczy się przede wszystkim czas i nie ma miejsca na zastanawianie się tylko trzeba działać. Chciałam zaznaczyć, że nie byłam u niego prywatnie.

Chciałam zaznaczyć, że nie byłam u niego prywatnie.

Niestety nie mogę o Panu doktorze napisać czegoś dobrego, bo człowiek okazał się całkowicie niekompetentny. W moim przypadku popełnił podstawowy błąd w sztuce leczenia. Może kiedyś był to dobry specjalista, teraz wszystkim będących w kłopocie zdrowotnym radzę omijać tego lekarza.

Toalny cham i zboczeniec, takim zwierzętom powinno sie odbierac prawo wykonywania zawodu i wsadzac za kratki. Swoim zachowaniem hańbi swój zawód i psuje opinie swoim kolegom po fachu.... To jest kpina ze przez tyle lat nikt nic z tym nie zrobił, czy plecy są aż takie duże u "Pana doktora" i nie ma nikt odwagi zareagować ? Takich przypadków musi być wiele sądząc po bezczelności zachowania tego "Pana". Może media coś pomogą?.... One mają więcej odwagi niż organy które teoretycznie powinny walczyć z tego rodzaju zwyrodnielcami. Mimo że komentarz ten piszę gdy emocje już dawno opadły pozostaję wciąż zszokowany postawą "lekarza" jak a tym bardziej tym że pozostaje bezkarny. Myśle ze warto coś z tym zrobić dla dobra przyszłych potencjalnych pacjentów, jeśli miałaś/eś podobną sytuację i nie daje Ci to spokoju prosze o kontakt e-mail: zszokowanyobywatel@yahoo.co.uk

Pozdrawiam serdecznie.

sama nie wiem, dobry fachowiec, potwornie roztrzepany, nie słucha i nie daje dojść do głosu ale wyleczył mnie z nowotworu więc nie powiem na Pana doktora złego słowa.

sama nie wiem, dobry fachowiec, potwornie roztrzepany, nie słucha

Lekarz przeciętny,kiedyś był bardziej przyjemny.

Lekarz przeciętny,kiedyś był bardziej przyjemny.