lek. med. Wojciech Korejba

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Spotkanie Pana doktora Korejby przywraca wiarę w zawód lekarza i wiarę w człowieka w ogóle.Kultura osobista, profesjonalizm, goszczący na twarzy uśmiech sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i ma pewność, że "trafił" w najlepsze ręce. Nie ma znaczenia fakt, czy wizyta jest odpłatna, czy na NFZ. Podejście Pana doktora jest jednakowo serdeczne i profesjonalne. Wspaniale jest "mieć " takiego lekarza w Kielcach. Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i wszystkiego najlepszego życzę;)

Panie Wojciechu -, dziękuję, że Pan jest i wszystkiego najlepszego życzę;)

Bardzo skrupulatny, sprawny i rzeczowy chirurg. Znakomicie wyszkolony. Kolejka pacjentów na kilka miesięcy w przód , którzy wolą poczekać na zabieg\wizytę u dr Wojciecha Korejby, mówi sama za siebie.

którzy wolą poczekać na zabieg\wizytę
u dr Wojciecha Korejby, mówi sama za siebie.

Najlepszy i najcieplejszy lekarz z jakim sie spotkalam w mojej dlugoletniej chorobie. Oddany pacjetom i pomocny w kazdej chwili. Troskliwy cierpliwy ( ogromny szacunek za cierpliwosc do Mnie :) ). Polecam nie znam nikogo tak dobrego i oddanego.

Wspaniały, troskliwy lekarz, którego mogę polecić w 100% z czystym sumieniem. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta przy jednoczesnej fachowości i rzetelności w leczeniu.

Wspaniały człowiek, o wielkim sercu takich lekarzy juz nie ma,duża wiedza, fachowosc, polecam w 100%!!!!!

Witam:)Bez wahania polecam Pana doktora!!!Szłam do niego z dużymi obawami gdyż pierwszy raz musiałam skorzystać z porady proktologa ale po 2 minutach w gabinecie cały stres odszedł w niepamięć.Pan doktor to wspaniały ,ciepły człowiek - precyzyjnie zdiagnozował moją chorobę i w prosty sposób opisał skąd się wzięła, jak ja leczyć.Bardzo dobry specjalista,który dokładnie wysłucha i poświęci dużo czasu na rozwianie jakichkolwiek wątpliwości !!Od lat nie spotkałam lekarza z z tak prawdziwym sercem dla pacjenta.Pozdrawiam i życzę zdrowia a Panu doktorowi bardzo dziękuję!!!

Witam. Zabieg był przeprowadzony w miłej atmosferze, Pan doktor bardzo miły, uprzejmy, podtrzymuje na duchu:) Zabieg był wykonany w znieczuleniu miejscowym, wiec nic nie bolało. Teraz czekam tylko na wynik badania guzka, mam nadzieje ze nie bedzie to nic groznego. Wszystkim polecam Pana doktora Korejbę. Juz dawno nie spotkałam tak miłego i kompetentnego lekarza. Wszystkich trakuje tak samo, nie wywyższa sie, szczegółowo tłumaczy co będzie robił i czego można sie spodziewac.

Witam.

DZiękuje Panie Doktorze ....jest Pan wspaniałym człowiekiem a zarówno wzorem dla innych lekarzy.

Wspaniały lekarz i człowiek.Dzięki niemu jeszcze żyję.Eugenia

Wspaniały lekarz i człowiek.Dzięki niemu jeszcze żyję.Eugenia