dr n. med. Wojciech Kosikowski

Gastrolog

Fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Pan Doktor bardzo sprawnie wykonuje badania endoskopowe a nietypowa budowa anatomiczna pacjenta nie jest dla niego przeszkodą nie do pokonania. W przystępny sposób i konkretnie przekazuje pacjentowi niezbędne informacje. Polecam lekarza, który moim zdaniem urodził się z endoskopem w dłoniach.

W pełni zgadzam się z opiniami, nie codzień spotyka się takiego lekarza pełen profesjonalizm , lekarz któremu można zaufać ją jestem pod wrażeniem i Polecam

Bardzo dobry specjalista,lata temu mnie ustawił na leczeniu i jest dobrze cały czas.Bardzo dobre podejście do pacjenta.Polecam!

Miałam wykonaną kolonoskopię. Świetne podejście Pana Doktora do pacjenta. Super lekarz. Gorąco polecam.

ja nie do końca zgadzam się z tymi opiniami, dr jest dosyć profesjonalny, wykonywał mi kolonoskopię i jestem niezadowolona z tego badania, wydaje mi się, że zabrakło trochę taktu i delikatności

Bardzo dobre wrażenie , kompetentny ,rzetelny , fachowy. Po ponownym wezwaniu przez Ministerstwo Zdrowia do zgłoszenia się na badanie kontrolne jelita grubego dla 50+ , zjawiłam się w przychodni Gastromed w Lublinie, wystraszona opowieściami , jakie to okropne badanie . Da się wytrzymać , dużo zależy od delikatności lekarza i pielęgniarki . Polecam lekarza i przychodnię . Warto w dzisiejszych czasach chorób nowotworowych zrobić to badanie .

Doktor robił mi kolonoskopię. Pełen profesjonalizm. Miły, kulturalny, pełen profesjonalizm. Jeżeli z problemami gastrskopijnymi to bardzo polecam. Super gość. Pozdrawiam.

Doktor kompetentny a przy tym ma super kontakt z pacjentem! Nie oznacza to, że jest sztucznie uśmiechnięty, raczej pasuje tu określenie "swój chłop". Pyza

Bardzo dobry specjalista a przy tym bardzo taktowny i kulturalny.Wykonywał mi badanie kolonoskopi, pełen profesjonalizm z czystym sumieniem mogę go polecić innym.

Doktor Kosikowski bardzo profesjonalnie wykonuje badania endoskopowe, miałam okazję wykonywać u niego gastroskopię oraz kolonoskopię. Doktor rozluźnia atmosferę w gabinecie, ma świetne podejście do pacjenta. Polecam!