dr Wojciech Król

1,7
1,7
1,3
1,6

W nawiązaniu do poniższego wpisu wychodzi na to, że dr Król powinien zjeść Snicersa, bo zaczyna gwiazdorzyć

Panie Król proszę się ogarnąć. Mówienie, że "dzisiaj nie będę robił wszystkim pacjentkom usg, bo jestem zmęczony" jest poniżej wszelkiej krytyki. Może trzeba zmienić zawód. Polecałabym też jakąś terapię, bo najwyraźniej myśli Pan, że jest Pan lepszy od innych ludzi i w związku z tym może Pan nie dopełniać swoich obowiązków służbowych ( o etyce lekarskiej już nawet nie wspomnę). Proszę Pana, może Pana zaskoczę, ale wszyscy bywamy zmęczeni, a jednak nie spotkałam się nigdy np.: z Panią w sklepie, która z tego powodu obsługiwałaby co trzeciego klienta. I może trzeba Panu przypomnieć, że czasami nie zrobienie tego usg, może być dla kogoś wyrokiem. Życzę Panu szybkiej zmiany zawodu.

pan doktor jest bardzo miły ale to wszystko co dobrego mogę o nim napisać. Chodziłam całą ciążę i żałuję. Brak odpowiednich badań -o każde skierowanie musiałam się prosić , mało tego tłumaczyłam po co mi są potrzebne badania. Każda wizyta płatna a o wszystkim musiałam sama pamiętać co i kiedy powinnam zrobić(mając doświadczenie z pierwszej ciąży u innego prowadzącego). Nie polecam!

wystarczający lekarz by można go polecić!

wystarczający lekarz by można go polecić!

Wg.mnie zdarza się,że stawia zlą diagnozę,mnie np.6 lat temu chcial wycinac mięśniaki na cito,a do tej pory ich nie musialam usuwać,oczywiscie ,po konsultacjach z innymi ginekologami.Koleżankę córki o malo do grobu nie wpędzil,lecząc co innego.Poza tym jest niemiernie mily.

Prowadząc moją ciąże musiałam sama pilnować sobie badań i się o nie upominać! Przez 9 miesięcy nigdy nie mógł mnie zapamietac i co wizytę musiałam odpowiadać na te same pytania. Niczego nie tłumaczy odpowiada pytaniem na pytanie!!! NIE POLECAM! A wydaje się taki sympatyczny na pierwszy rzut oka, ale to tylko złudzenie. NIE POLECAM! NIE POLECAM! NIE POLECAM!

Nie polecam tego lekarza. Jedynym jego plusem jest to że jest miły nic poza tym!!! Jeżeli nie będziecie zadawać pytań to nic się nie dowiecie oprócz tego np. ma Pani infekcje tu jest recepta proszę ją sobie wykupić po wybraniu proszę się znów u mnie pojawić. A z czego ta infekcja co robić żeby jej zapobiegać czego unikać to niestety musiałam się dowiedziec z internetu bo lekarz mi nic nie powiedział. Do tego lekarza można chodzić co najwyżej po recepty!!!!!!