lek. med. Wojciech Kucharczyk

Posiada 28 letnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym kręgosłupa i stawów biodrowych (alloplastyka). Pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy w Otwocku: zastępca Kierownika Oddziału Chirurgii Kręgosłupa Kliniki Ortopedii w Otwocku. przez ostatnich 10 lat zastępca Kierownika Kliniki Ortopedii Dorosłych w Otwocku.

Nie polecam wizyty. Jeśli miało się skierowanie na operacje a Pan Dok. Mówi jest Pan zdrowy.. Nie przeczytał nawet rezonansu Nie polecam.

Nie polecam wizyty.
Jeśli miało się skierowanie na operacje a Pan Dok.
Mówi jest Pan zdrowy..
Nie przeczytał nawet rezonansu
Nie polecam.

Pan doktor nie tylko mnie cierpliwie wysłuchał, dokładnie zbadał, przeanalizował zdjęcie Rtg, ale też zrozumiale wytłumaczył mi, co jest przyczyną mojego bólu, dzięki czemu pozbyłam się czarnych wizji. Wcześniej zdołowana i spanikowana, że dzieje się coś bardzo złego, wyszłam z gabinetu uspokojona, uśmiechnięta i jak na skrzydłach, pomimo, że przecież bolało :) Lekarz wyróżniający się na plus super podejściem do pacjenta, wzbudzający zaufanie. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze:) Hanna.

lekarz super,wzbudza zaufanie, profesjonalne traktowanie pacjenta. Ponadto kultura osobista na wysokim poziomie. Jak najbardziej polecam.

Jak najbardziej polecam.

nie ma lepszego ortopedy! Przeprowadził mi 3 operace, jestem całkowicie wyleczony

DOKTOR W.K. ZAJMOWAŁ SIĘ MOIM PRZYPADKIEM DWU KROTNIE I PRZEPROWADZIŁ Z LEKARZAMI ZE SZPITALA IM.GRUCY DWIE NIEBEZPIECZNE OPERACJE KRĘGOSŁUPA DZIĘKI NIEMU UNIKNĘŁAM CUDEM WÓZKA INWALIDZKIEGO.WIELKI SZACUNEK I POLECAM W 100% TEGO DOKTORA.

pojawiłam się u dr-a z problemem i uważam,że profesjonalnie zajął się mną-pacjentką. Zdecydowanie polecam specjaliste.

Zdecydowanie polecam specjaliste.

lekarze wysyłali mnie na operację kręgozmyku. byłam tak przerażona ich wizją że bałam sie zasypiać, że może rano juz nie uda mi sie podnieść z łóżka... znajomy lekarz polecił mi zasiegnąć opinii dr WK - i tę potraktowac jako ostateczną. tak tez zrobiłam. dr stwierdził, że mój kręgozmyk jest "kosmetyczny", że mam normalnie życ i cieszyc sie z zycia... ze operacja jest ostatecznościa a w moim przypadku zupełnie zbyteczna. było tez sporo medycznych opowiesci o mojej chorobie, co moge, czego unikać. wyszłam z gabinetu i wydawało mi sie ze pofrunę ...

ze operacja jest ostatecznościa a w moim przypadku zupełnie zbyteczna. było tez sporo medycznych opowiesci o mojej chorobie, co moge, czego unikać. wyszłam z gabinetu i wydawało mi sie ze pofrunę z radości. z czystym sumieniem polecam tego lekarza