lekarz Wojciech Kujawiński

Neurolog

2,4
1,6
1,8

Arogancki, nieuprzejmy i niekompetentny! Lekarz traktuje swoich pacjentów przedmiotowo, krzyczy, rozkazuje, gdy chce się coś dopowiedzieć przerywa, stoi głupkowate miny i zachowuje się jakby to on byl tu najważniejszy. Gorzej niż w wojsku. Ten „lekarz” powinien być na emeryturze, wtedy przynajmniej nie traciłby czasu ludziom, którym na prawdę potrzebna jest pomoc. Przez wszystkie wizyty nie dowiedziałam się o swojej chorobie niczego! Co wizytę przepisywane te same leki i ta sama gadka. Nie dostałam skierowania na badania, które być może rozwiązałyby moje problemy, gdyż „nie było takiej potrzeby”. Gdy przedstawiłam dodatkowe objawy, mój problem został zlekceważony kpiącym żartem, nie mówiąc już o tym że zostałam przez tego pana obrażona i wyproszona z gabinetu.
Radzę trzymać się od tego pana z daleka, bardzo nie polecam!

Mnie p. Kujawiński uratował zdrowie, może nawet życie; dwaj inni lekarze zlekceważyli moje objawy, a u p. Kujawińskiego spotkałam się z poważnym, stanowczym, profesjonalnym podejściem. Dzięki niemu jestem zdrowa.

Niemiły, obleśny typ. To nie jest lekarz a pies szczekający do chorych i potrzebujących ludzi.

Jest to b. dobry lekarz. Wyróznia się fachową wiedzą i trafnym diagonozowaniem chorób. Nie znosi udawaczy i uważam, że słusznie. Godny polecenia.

Wielki czas,aby ten Pan Doktor przeszedł na emeryturę. c zasy takich zachowań w stosunku do pacjentów i ich rodzin Wielki czas aby ten Pan przeszedł na emeryturę.Kultury w stosunku do pacjentów Nawet w czasie wizyty prywatnej raczej już się nie nauczy.

Wielki czas,aby ten Pan Doktor przeszedł na emeryturę. c
zasy takich zachowań w stosunku do pacjentów i ich rodzin

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lubań"?

Staszica 27,
59-700, Bolesławiec