Wojciech Kurowski

Alergolog

3,9
3,7

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

Pana doktora niezmiernie irytują pacjenci, jest znudzony, rozdrażniony , wyniosły, obrażony. Dotyczy to każdorazowej wizyty. Zdawkowo i lekceważąco odpowiada na pytania, traktując pacjentów jak intruzów, nie szuka rozwiązań. Być może wynika to z jego zwyczajnego niedouczenia. Ożywienie powoduje jedynie rozmowa na temat odczulania, które jest oczywiście proponowane prywatnie, a co za tym idzie odpłatnie. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz z powołania, kompetenja, wiedza, podejście do pacjenta. Z całego serca polecam.

Lekarz z powołania, kompetenja, wiedza, podejście do pacjenta.
Z całego serca polecam.

Jedyny lekarz, który mnie wysłuchał, zrozumiał i pomógł. Cierpliwy, dokładny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam.

Nadęty, milczący, nie dzieli się informacją z pacjentem, jakby zniecierpliwiony. Myślałem najpierw - chłop może zmęczony zapracowany, ale potem za każdym razem było tak samo.Aha no i nagania do jednej apteki zawsze. Chyba mam alergię na tego alergologa. Nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Gdańsk"?

Bukowa 9
Starogard Gdański