lekarz Wojciech Łagan

1,8
1,6
1,6

Nieprzyjemna wizyta i rozmowa z lekarzem podczas medycyny pracy. Obraża osoby niedosłyszące. Dopiero po mojej ostrzejszej reakcji spokorniał.

Lekarz nieuprzejmy, służbista z ciepłą posadą w prywatnej przychodni Enelmed. Bardzo lubi wykorzystywać brak równowagi w relacji pacjent - lekarz, nie da się z nim normalnie porozmawiać. Ponadto wymaga dokumentów, które nie są potrzebne na wizycie u lekarza medycyny pracy. Współczuję jego przyszłym pacjentom i jak jeszcze kiedyś mi się trafi, to od razu się przepiszę do innego.

Beznadziejny lekarz, nieszanujący ludzi, w jego zachowaniu wyczuwa się pogardę. Komentuje decyzje innych lekarzy i jeszcze podważa ich kompetencje, nie znając historii choroby i sytuacji. Gorszy niż komisja w ZUS. Dodatkowo uważa, że zna się na wszystkim a nie wie na kogo trafił i z jaką wiedzą. Zarozumiały i bezczelny.

Tragiczny lekarz. Opryskliwy i niepotrzebne niemily. Siedzi tam jakby za kare. Nigdy nie doswiadczylem takiego chamstwa u lekarza.

Zadaje niestosowne pytania, ignoruje pacjenta, utrudnia zamiast pomagać. Pan nie powinien pracować jako lekarz.

Lekarz z ciepłą posadką, zrobić swoje i tyle. Jeśli szukasz pomocy u tego lekarza to lepiej zrezygnować. Brak zaangażowania, robienie wszystkiego według schematów, nic ponad, nic od siebie. To jest lekarz tylko do podpisywania dokumentów.

Nie polecam "pana doktora". Kompletny brak podejścia do pacjenta. Lekarz mało rzeczowy. Szkoda czasu i pieniędzy.

Kompletny brak podejścia do pacjenta i brak wychowania. Pan dr. uważa się za specjalistę w każdej dziedzinie. Zamiast pomagać pacjentom to im specjalnie robi pod górę i jeszcze bierze za to pieniądze.

Wątpliwe kompetencje. Kompletny brak wychowania i kultury oraz wyżywanie swoich frustracji na pacjentach. Odradzam.

Moj pracodawca dofinansowuje ergonomiczne krzeslo do pracy z domu, do procesu potrzebne jest zaswiadczenie lekarskie, ze takie krzeslo jest konieczne. Pan Wojciech uznal, ze taboret kuchenny (na ktorym siedze) nie jest czynnikiem szkodliwym, ktory kwalifikuje mnie do takiego zaswiadczenie (sic!). Cytuje: "wystarczy prawidlowo siedziec" oraz "sam cale zycie siedzialem na roznych krzeslach". Stwierdzil, ze w mojej historii medycznej nie ma wzmianki o schorzeniach kregoslupa, wiec bez banan neurologicznych lub ortopedycznych on mi zadnego zaswiadczenia nie wystawi.